معرفی کورسیر از کیبرد K83 Wireless

معرفی کورسیر از کیبرد K83 Wireless


طبق آخرین اخبار حوزه سخت افزار کامپیوتر، کمپانی کورسیر یک کیبرد جدید و خاص را در مدل K83 Wireless معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

کیبرد K83 Wireless

کیبرد K83 Wireless محصولی تازه معرفی شده از سوی کمپانی کورسیر بوده و از ارتباط بی‌سیم برخوردار است. این کیبرد دارای تاچ پد و گیم پد است که این دو مشخصه، کیبرد K83 Wireless را تبدیل به محصولی جذاب و خاص کرده است. افزون بر این، گیم پد این کیبرد از نوع مینیمالی است و در حال حاضر این کیبرد را می توان با قیمت 100 دلار تهیه کرد. به کنار از بخش ظاهری جذاب و متفاوت این محصول، کیبرد K83 Wireless می‌تواند با یکبار شارژ شدن تا 40 ساعت مورد استفاده قرار گیرد. اتصال بی سیم این کیبرد تحت بلوتوث بوده و یک دانگل با درگاه USB را نیز در متعلقات خود دارد.

پد لمسی یکپارچه به خودی خود مسبب افزایش زیبایی این کیبرد شده است. از دیگر نکات کلیدی این کیبرد می توان به رمزنگاری ایمن 128 بیتی AES برای امنیت داده و اطلاعات شما، کنترل نورپردازی و قابل شخصی سازی، دارای کلیدهای میانبر و استاندارد F برای کاربری بهتر، طرح بصری کلیدها و راحتی هنگام استفاده از کیبرد اشاره داشت. این کیبرد در حال حاضر در دسترس و قابل تهیه است.

منبع: TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید