معرفی گوشی‌های هواوی که به GPU Turbo مجهز می‌شوند

معرفی گوشی‌های هواوی که به GPU Turbo مجهز می‌شوند


ساعاتی پیش در کنفرانس آسیایی CES، کمپانی بزرگ هواوی از ویژگی‌های جدیدی که سیستم پردازشی GPU Turbo برای محصولات پرچم‌دار و دیگر گوشی‌های هوشمند شامل این قابلیت پرده برداری کرد. این ویژگی به دستگاه‌های تلفن همراه هواوی امکان آن را می‌دهد که پردازش‌های گرافیکی را بدون مشکل انجام دهند. با سخت افزار همراه باشید.

GPU Turbo

هواوی برای دارندگان پرچم‌داران حال حاضر سری میت  و دیگر محصولات میان‌رده خبرهای خوبی دارد. با توجه به اطلاعاتی که در این همایش توسط هواوی منتشر شد، گوشی‌های هوشمند سری میت 10 تا پایان ماه جاری میلادی توسط یک بروزرسانی ویژگی GPU Turbo را دریافت کرده و پس از آن پردازنده گرافیکی تا 60 درصد بهتر عمل خواهد کرد و از سوی دیگر 30 درصد مصرف آن کاهش پیدا می‌کند. شایان ذکر است، ویژگی GPU Turbo هفته گذشته برای گوشی هوشمند honor Play معرفی شد.

از آنجایی که اکثر دستگاه‌های هواوی از چیپ‌ست کایرین بهره‌مند هستند، توسعه و بروزرسانی GPU Turbo برای گوشی‌های هوشمند مجاز به دریافت آن از طریق نرم‌افزاری انجام می‌شود و این روش کار هواوی را بسیار آسوده می‌کند.

طبق گفته‌های هواوی دستگاه‌های دیگری نیز در لیست بروزرسانی قرار دارند که در طی زمان‌بندی، آنها نیز شامل این ویژگی می‌شوند.

ماه ژوئن Honor V10 و Mate 10

ماه جولای، سری P20، نسخه پورشه دیزاین میت آر اس، MediaPad M5، آنر 10 و نوا 2 اس

آگوست، نوا 3 ای، Enjoy 8 Plus، Enjoy 7S و آنر 9 لایت در کنار آنر پلی 7 ایکس

سپتامبر سری میت 10

اکتبر سری محصولات آنر v9، آنر 9 و P10

ماه نوامبر هم دیگر محصولاتی که تا کنون به آنها شاره ایی نشده، شامل این بروزرسانی می‌شوند.

به گفته هواوی، گوشی‌های هوشمند سری میت 10 نه تنها برروزسانی GPU Turbo را دریافت می‌کنند بلکه رابط کاربری به EMUI 8.1 ارتقاء پیدا کرده و در نهایت توانایی ضبط ویدیو با 960 فریم به صورت Slow Motion فراهم می‌شود.

دیدگاه شما در مورد قابلیت GPU Turbo چیست؟

منبع GizmoChina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید