ممکن است تا شاهد ادغام سری S و نوت کهکشانی‌های سامسونگ باشیم

ممکن است تا شاهد ادغام سری S و نوت کهکشانی‌های سامسونگ باشیم


کمپانی کره‌ای سامسونگ به طور معمول دو گوشی بالا رده را طی سال معرفی می‌کند که یکی اوایل سال و در قالب سری S و دیگری تحت عنوان سری نوت و در نیمه دوم سال رونمایی می‌شود تا با بهبودها و قابلیت‌های نسبتا جدید توانایی رقابت با پرچمداران جدید رقبا را داشته باشد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

با آن که ممکن است بین این دو سری رقابت رخ دهد، اما هر کدام از این محصولات کاربران خاصی را هدف گرفته‌اند و بازار فروش آن ها متفاوت است.

سری S

با این حال به نظر می‌رسد که قرار است تا این نظریه در آینده تغییر کند و شاهد ادغام این دو سری پرطرفدار باشیم. آن هم به این دلیل که تمایل کمتری را در میان خریداران برای تغییر گوشی سری S خود با سری نوت شاهد هستیم که از زمان عرضه سری پلاس در این خانواده که تفاوت عمده آن به قلم محدود می‌شود، بیشتر هم شده است. دلیل دیگر، رشد شدید کمپانی‌های چینی می‌باشد که گوشی‌هایی ارزان‌ قیمت را با مشخصاتی خوب روانه بازار می‌کنند و سامسونگ می‌تواند تا تنها با اضافه کردن قلم در یکی از محصولات سری S قیمت نهایی را کاهش دهد.

در صورت صحت این موضوع احتمالا شاهد معرفی تنها یک پرچمدار در سال، از سوی کره‌ای‌ها باشیم که سبب افزایش تمرکز شرکت بر روی نسل جدید نیز خواهد شد.

طبق شایعات و گزارشات به بیرون درز کرده از سری S10، این خانواده دارای سه عضو خواهد بود که حالا می‌توان اظهار داشت که ممکن است محصول سوم با نمایشگری بزرگ‌تر از گلکسی S10 پلاس و با قلم معرفی شود تا شاهد پایان سری نوت این کمپانی پس از 8 نسل باشیم.

به نظر شما آیا در نهایت سامسونگ این طرح را برای کاهش هزینه‌ها عملی کرده و گلکسی نوت 9 آخرین گوشی هوشمند این سری خواهد بود؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید