منابع آگاه تایید کردند؛ گلکسی A7 (2018) کمپانی سامسونگ در راه است

منابع آگاه تایید کردند؛ گلکسی A7 (2018) کمپانی سامسونگ در راه است


طبق آخرین اخبار از دسته اسمارت فون و تبلت‌ها، به تازگی عرضه گلکسی A7 (2018) کمپانی سامسونگ توسط جدیدترین مستندات تایید شده است. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

گلکسی A7 (2018)

هفته گذشته، یکی از محصولات آتی و جدید کمپانی سامسونگ با نام SM-A750FN رویت شد. افزون بر این، این اسمارت فون توسط توسط FCC تاییدیه را برای خود گرفته بود که دست کم وجود داشتن آن را تایید کرد. پس از انتشار این موضوع، برخی گمانه زنی‌ها حاکی از آن بودند که این داده‌ها مربوط به گوشی هوشمند A8 + (2019) خواهد بود، اما پس از مشخص شدن تاییدیه بلوتوث، این موضوع رد شد.

در حقیقت، این مشخصات مربوط به اسمارت فون Galaxy A7 (2018) است که در آینده شاهد عرضه آن خواهیم بود. بنا بر اطلاعاتی که از سوی بنچمارک‌ها در دسترس هستند نیز می‌توان افزود، این اسمارت فون با چیپست اگزینوس 7885 عرضه می‌شود. از سوی دیگر، کمپانی سامسونگ اگر بخواهد تا جانشین + A8 را عرضه کند، این اسمارت فون با پردازنده جدید اگزینوس 9610 همراه خواهد بود.

آخرین مشخصات موجود حاکی از به کارگیری 4 گیگابایت حافظه رم و 64 گیگابایت حافظه ذخیره ساز داخلی برای این اسمارت فون است و طبق معمول، امکان افزایش فضای ذخیره سازی با استفاده از حافظه SD وجود دارد. افزون بر این، اسمارت فون جدید + A7 با سیستم عامل   Oreo در نگارش 8.1 لیست شده است.

منبع: phonearena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید