منتظر SSD از سوی کمپانی گیگابایت باشید!

منتظر SSD از سوی کمپانی گیگابایت باشید!


 

در پی بالا رفتن تقاضا و احتیاج مبرم دنیای دیجیتال به رسانه های ذخیره سازی پرسرعت از جمله SSDها، باعث شده تا گیگابایت که یکی از بزرگترین کمپانی های ساخت قطعات سخت افزار است اقدام به تولید دستگاه های ذخیره سازی SSD خود با نام UD Pro  نموده است.

 

این SSD ها از چیپست های 3D TCL NAND بسیار با کیفیت ساخت کمپانی  توشیبا استفاده می کنند. گیگابایت اقدام به تولید دو نمونه 256 GB و 512 GB نموده که از رابطه SATA 3.0 برای انتقال اطلاعات پشتیبانی می کنند. همچنین استفاده از حافظه کش 256 MB DDR3L در کنار کنترلر Phison PS3110 S10 باعث تضمین انتقال اطلاعات با سرعت بالا می شود. بکارگیری چنین ترکیبی باعث شده تا نرخ نوشتن تصادفی اطلاعات (IOPS) 16 برابر نمونه های معمولی باشد(none Buffer)، گیگابایت این نمونه ها را با نرخ 1.8  میلیون ساعت برای عامل پایداری MTBF(نرخ خرابی) عرضه می کند، همچنین این SSD ها را با وارانتی 3 ساله روانه بازار دیجتال می کند.

SSDهای عرضه شده در سری UD Pro با قیمت مناسب برای سیستم های رده متوسط و معمولی عرضه می شود، گیگابایت در آینده قصد دارد تا با عرضه محصولات متنوع تری همچون SSD هایی که از رابطه M.2 و PCI-E استفاده می کنند نیاز گیمرهای حرفه ای و کاربران فوق حرفه ای را پاسخ دهد.  بدیهی است که گیگابایت عرضه محصولات حرفه ای خود تحت برند Aorus انجام خواهد داد.

[ریپورتاژ آگهی]

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید