موتورلا در سال 2019 بر روی سری Moto G تمرکز خواهد کرد

موتورلا در سال 2019 بر روی سری Moto G تمرکز خواهد کرد


همانند بسیاری از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی حال حاضر بازار، موتورلا نیز از چندین مدل و سری مختلف به منظور جذب حداکثر تعداد کاربران بهره می‌برد؛ کاربرانی که از نیازمندی‌ها، انتظارات و بودجه متفاوتی برخوردار هستند. دو سری موتورلا ایکس/زد اساسا برای کاربرانی با بودجه زیاد و سخت‌گیر در زمینه عملکرد سخت‌افزاری طراحی شده‌اند، در حالی که سری‌های دیگری مانند E و G بیشتر کاربرانی با بودجه محدود را هدف قرار داده‌اند.

اما براساس گزارش‌هایی که اخیرا منتشر شده‌اند به نظر می‌رسد موتورلا در سال آینده میلادی قصد دارد بر روی سری مقرون به صرفه Moto G تمرکز کند؛ این یعنی موتورلا تا مدتی قصد ارائه هیچ نوع گوشی هوشمند رده بالایی را نخواهد داشت.

این خبر توسط حساب کاربری توییتر فاش کننده مشهور Evan Blass در فضای اینترنت منتشر شده است. به گفته وی موتورلا/لنوو در سال 2019 بیشترین تمرکز را بر روی سری Moto G خواهند داشت، به طوری که می‌توان انتظار معرفی و عرضه چندین مدل جدید در این سری را داشت.

Moto G

در بین این مدل‌ها می‌توان به مدل استاندارد، Moto G Play، Plus و Power اشاره نمود. جزییات بیشتری در خصوص این مدل‌های جدید هنوز منتشر نشده اما به احتمال زیاد هر چه به پایان سال میلادی جاری نزدیک می‌شویم اطلاعات دقیق‌تری را در مورد محصولات ارزان قیمت جدید موتورلا در اختیار خواهیم داشت.

همچنین هنوز مشخص نیست که طراحی یا عرضه گوشی‌های هوشمند رده بالای این شرکت چه زمانی متوقف خواهند شد. شایان ذکر است که علیرغم اینکه مدل‌های عرضه شده در سری موتو جی جزو محصولات میان رده محسوب می‌شوند اما محبوبیت زیادی در بازار دارند، به همین دلیل از سیاست جدید این شرکت نباید چندان متعجب شد.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید