میزان فروش iPhone Xs Max چهار برابر نسخه معمولی XS است

میزان فروش iPhone Xs Max چهار برابر نسخه معمولی XS است


سال‌ها اپل اعتقاد داشت که سایز صفحه نمایش نخستین آیفون (3.5 اینچ) ایده‌آل‌ترین اندازه برای یک گوشی هوشمند محسوب می‌شود. این موضوع اما در آیفون 5 تغییر کرد و اپل بالاخره تصمیم گرفت کمی ابعاد صفحه نمایش را افزایش دهد.

اما حالا اگر نگاهی به بازار گوشی‌های هوشمند بیندازید به وضوح مشخص است که کاربران صفحات نمایش بزرگتر را ترجیح می‌دهند. حداقل در خصوص اپل که به این صورت می‌باشد، چرا که براساس تحلیل جدید مینگ‌چی کو، تحلیلگر شناخته شده دنیای اسمارت‌فون‌ها میزان فروش گوشی iPhone Xs Max در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد.

iPhone Xs Max

در یادداشتی که توسط این تحلیلگر به ثبت رسیده و توسط وب‌سایت MacRumors منتشر شده، به نظر ‌می‌رسد میزان فروش گوشی هوشمند iPhone Xs Max تقریبا چهار برابر بیشتر از نسخه معمولی آیفون XS می‌باشد. کو در این خصوص می‌گوید:

براساس بررسی‌هایی که انجام دادیم میزان فروش آیفون ایکس‌اس مکس بیشتر از پیش‌بینی‌ها بوده و 3 تا 4 برابر بیش از نسخه معمولی ایکس‌اس به فروش رسیده است. رنگ گلد و خاکستری به مراتب محبوب‌تر از رنگ نقره‌ای یا سیلور بوده و نسخه 256 گیگابایتی بیشترین محبوبیت را نزد کاربران دارد. همچنین مدل 512 گیگابایتی نیز احتمالا از نظر تامین دچار مشکل خواهد شد، چرا که حافظه NAND Flash آن در حال حاضر فقط توسط کمپانی سامسونگ تولید می‌شود.

وی ادامه می‌دهد:

با روند کنونی انتظار داریم فروش iPhone Xs Max تا سه‌ماهه آخر سال 2018 در بازار آسیا همچنان با رشد همراه باشد.

البته این موضوع را خودتان هم می‌توانید به راحتی بررسی کنید، کافیست به وب‌سایت اپل بروید. زمان ارسال آیفون ایکس‌اس مکس 1 الی 2 هفته تخمین زده شده و این در حالیست که نسخه معمولی ایکس‌اس 3 الی 5 روزه ارسال می‌شود.

هنوز هیچ آمار رسمی توسط اپل منتشر نشده و از آنجایی که اپل مدت‌هاست میزان فروش نخستین آخر هفته را برای گوشی‌های آیفون کنار گذاشته است، احتمالا آمار و ارقام دقیق را باید در گزارش مالی بعدی این شرکت شاهد باشیم.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید