مینی کامپیوتر Crimson Canyon NUC شکار دوربین شد؛ پردازنده Cannon Lake-U و کارت گرافیک Radeon 500

مینی کامپیوتر Crimson Canyon NUC شکار دوربین شد؛ پردازنده Cannon Lake-U و کارت گرافیک Radeon 500


اخیرا تصاویری از مینی کامپیوتر معرفی نشده Crimson Canyon NUC کمپانی اینتل منتشر شده است. در این تصاویر مشخصاتی از جمله پردازنده پردازنده Cannon Lake-U و پردازشگر گرافیکی Radeon 500 را می‌توان دید. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

Crimson Canyon NUC

تصاویر Crimson Canyon NUC معرفی نشده کمپانی اینتل به دستان WinFuture منتشر شد. این مینی کامیپوتر معرفی نشده از پردازنده دو هسته‌ای Core i3-8121U برخوردار است که این پردازنده مبتنی بر معماری Cannon Lake است. این NUC با 4 یا 8 گیگابایت حافظه اصلی(RAM)، یک هارد دیسک درایو 2.5 اینچی، شبکه اتصال WiFi از نوع 802.11ac و شبکه اتصال بلوتوث در نسخه 5.0 نیز همراه است.

Crimson Canyon NUC

بنا بر اطلاعات در دسترس قرار گرفته، مینی کامپیوتر Crimson Canyon NUC اینتل، علاوه بر این دارای یک کارت گرافیک از سری Radeon 500 است. در مشخصات جعبه این NUC به 2 گیگابایت حافظه ویدیویی از نوع GDDR5 برای کارت گرافیک این مینی کامپیوتر اشاره شده است. حال با این اطلاعات می‌دانیم، کمپانی اینتل این مینی کامیپوتر خود را با یک کارت گرافیک از معماری Polaris ادغام می‌کند. این انتخاب کمپانی اینتل برای پردازنده مرکزی و پردازشگر گرافیکی NUC خود، برخلاف مدل‌هایی مانند Hades Canyon NUC است که از یک تراشه برای هر دو پرازشگر (CPU و GPU) استفاده نکرده است و در این مدل، کارت گرافیک به صورت مستقیم به مادربرد متصل است.

طبق منبع خبر، مدل Core Core i3-8121U این مینی کامپیوتر (NUC8I3CYSM2 and NUC8I3CYSM3) با قیمت 450 یورور عرضه خواهند شد.

منبع: TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید