نام اندروید P توسط بخش پشتیبانی هواوی فاش شد

نام اندروید P توسط بخش پشتیبانی هواوی فاش شد


گوگل تا کنون نام نسخه بعدی اندروید را مشخص نکرده و طبق سنت گذشته در کنفرانس I/O 2018 که در ماه مه برگزار شد تنها آن را اندروید P نامید. همچنین طی این مراسم گوگل نسخه بتای اندروید P را منتشر کرد که حال به نظر می‌رسد پشتیبان شرکت هواوی نام رسمی آن را فاش کرده است. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

در ماه فوریه سال جاری گزارشی منتشر شد که نام نسخه بعدی اندروید را بستنی پسته‌ای خوانده بود، اما با توجه به مدت زمان باقی مانده تا کنفرانس گوگل آن را نادیده گرفتیم.

حال نماینده بخش پشتیبانی شرکت هواوی برای باری دیگر نام اندروید پسته‌ای را به کار برده است که احتمال برگزیدن آن توسط گوگل را چند برابر می‌کند.

اندروید P

در واقع داستان از این قرار است که یکی از صاحبان گوشی هوشمند هواوی P9 لایت مینی درباره زمان عرضه و میزان پشتیبانی گوشی خود از بخش پشتیبانی این شرکت سوال کرده و نماینده مربوطه در پاسخ لیست کاملی از تمامی بروزرسانی‌ها را برای وی ارسال می‌کند که در آن نام اندروید پسته‌ای (Pistachio Android) نیز دیده می‌شود.

با توجه به اطلاعات به بیرون درز کرده احتمالا اندروید P همان پسته‌ای نام گیرد. با این حال هنوز قطعیت آن مشخص نیست و در صورت صحت آن می‌توان به این نتیجه رسید که گوگل به جای نام‌هایی طولانی نظیر بستنی پسته‌ای به اندروید پسته‌ای بسنده کرده است؛ کوتاه و خوش مزه!

نظر شما درباره اندروید پسته‌ای چیست؟ آیا آن را مناسب نسخه آینده سیستم عامل محبوب گوگل می‌دانید؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید