نتایج عملکرد پردازشگر مجتمع Intel Hades Canyon NUC در بازی‌های کامپیوتری

نتایج عملکرد پردازشگر مجتمع Intel Hades Canyon NUC در بازی‌های کامپیوتری


کمپانی اینتل (Intel) در جریان CES سری جدید NUCهای خود را در مدل Hades Canyon معرفی کرد و اشاره‌ای نیز به قدرت و کارایی بالای آنها در مقایسه با NUCهای قبلی خود داشت. همانطور که اعلام شده بود، NUCهای جدید کمپانی اینتل از تراشه‌های mcm با پردازنده مرکزی نسل هشتمی Kaby Lake-G و پردازشگر گرافیکی RX Vega M برخوردار هستند.

حال یک وب‌سایت کره‌ای به نام Playwares اولین بنچمارک‌ها از کارایی تراشه Intel Hades Canyon NUC را منتشر کرده است. در این بنچمارک کارایی پردازنده Core i7-8809G در کنار پردازشگر گرافیکی قدرتمند RX Vega M را در سه عنوان در وضوح 1080p مشخص شده است. در مشخصات این دو، پردازنده مرکزی از چهار هسته پردازشی برخوردار است و در کنار آن پردازشگر گرافیکی مجتمع RX Vega M از 4 گیگابایت حافظه ویدیویی HBM2 بهرمند است که می‌توان به آنها اشاره داشت.

کارایی این نسل از کامپیوترهای کوچک NUC اینتل می‌تواند برای گیمرها نیز مورد توجه قرار گیرد. در عنوان Rise Of The Tomb Rider این NUC توانسته است تا 59 فریم بر ثانیه، در عنوان Warharmer 2 تا 30 فریم بر ثانیه و در عنوان The Division تا 46 فریم بر ثانیه تصویر را در حالت اورکلاک شده ارائه بدهد.

منبع: TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید