نسخه بتا اندروید پای امروز برای گلکسی اس9 منتشر می‌شود

نسخه بتا اندروید پای امروز برای گلکسی اس9 منتشر می‌شود


کمپانی سامسونگ در کنفرانس سالیانه توسعه دهندگان خود تایید کرد که به زودی نسخه بتا اندروید پای را برای دو گوشی هوشمند گلکسی اس9 و اس9+ منتشر خواهد نمود. کاربران برخی مناطق انتخابی که در حال حاضر از این دو محصول استفاده می کنند احتمالا به زودی امکان تجربه نهمین نسخه از سیستم عامل اندرویدی را بدست خواهند آورد.

براساس گفته‌های کارمندان پشتیبانی مشتریان سامسونگ در کشور آلمان، انتشار نسخه بتا اندروید پای برای دو گوشی هوشمند S9 و +S9 از امروز آغاز می‌شود. همچنین ایالات متحده، آلمان و کره جنوبی نخستین کشورهایی خواهند بود که این نسخه از اندروید برای کاربران این دو گوشی ارائه می‌شود. بنابراین حالا که انتشار این نسخه برای کاربران آلمانی آغاز شده، به احتمال زیاد کاربران ایالات متحده نیز شانس این را دارند تا به فاصله بسیار کمی نسخه بتا اندروید 9 را دریافت کنند.

اندروید پای

توجه داشته باشید که طرح انتشار نسخه بتا اندروید 9 پای فعلا فقط برای همین دو گوشی از سری گلکسی اس در نظر گرفته شده و کاربران سایر مدل‌های پرچمدار نظیر گلکسی نوت 9 باید صبر کنند تا نسخه عمومی اندروید 9 توسط سامسونگ منتشر شود، چرا که فعلا هیچ برنامه‌ای از سوی سامسونگ برای سایر گوشی‌های هوشمند پرچمدار مشخص نشده است.

این آپدیت جدید از دو جهت حائز اهمیت می‌باشد؛ اول اینکه کاربران می‌توانند بخش زیادی از بهبودها و ویژگی‌هایی جدیدی که در نهمین نسخه از اندروید ارائه شده را تجربه کنند و مورد دوم هم اینکه سامسونگ پوسته جدید خود تحت عنوان One UI را نیز در این بروزرسانی ارائه می‌کند. پوسته جدید سامسونگ تغییرات ظاهری متعددی را در رابط کاربری به همراه دارد.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید