نسخه بعدی سری Call of Duty کمتر از دو ماه دیگر معرفی می‌شود

نسخه بعدی سری Call of Duty کمتر از دو ماه دیگر معرفی می‌شود


بنا بر آخرین اخبار حوزه گیمینگ، طی یک خبر رسمی اعلام شده است که نسخه بعدی سری Call of Duty در سه ماهه بعدی سال میلادی جاری معرفی خواهد شد. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار همراه باشید.

Call of Duty

به گزارش از رسانه آی‌جی‌ان، طی تماسی که از سوی استودیو اکتیویژن در رابطه با مباحث مالی سه ماهه اول سال میلادی جاری صورت گرفته است، خبر معرفی نسخه بعدی بازی سری Call of Duty پس از سه ماهه دوم سال 2019 میلادی تایید شد. افزون بر این، پیشتر شایعاتی منتشر شد که شرکت سازنده این عنوان نسخه جدید را با ریشه‌های این سری همراه کرده است.

در روزهای پیش رو نمایشگاه E3 2019 را خواهیم داشت و دو سناریو ممکن است حیقیت داشته باشد؛ اول آنکه شرکت سازنده این عنوان جدید را رسما در E3 امسال معرفی شود. دوم آنکه Call of Duty بعدی همانند نسخه قبلی چندین روز پیش از این مراسم به صورت رسمی معرفی شود. با این حال، معرفی این عنوان در پایان سه ماهه بعدی یا همان در پایان ماه میلادی ژوئن توسط استودیو سازنده تایید شده است و در هر دو حالت بزودی شاهد معرفی این نسخه جدید خواهیم بود.

شایعات بازگشت به ریشه‌های این سری برای نسخه بعدی طرفداران را امیدوار نگهداشته است و از سوی دیگر، کارکنان اکتیویژن نیز به موفقیت عنوان جدید ایمان دارند. افزون بر این، پیشتر طی یک شایعه اشاره شد که نسخه بعدی دارای بخش زامبی نخواهد بود این موضوع نیز به خودی خود خبر خوشی برای طرفداران این سری نیست. با این حال، استودیو سازنده خبر انتشار بازی را در سه ماهه چهارم امسال اعلام کرده است.

منبع: IGN

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید