نسخه جدید بنچمارک Cinebench منتشر شد

نسخه جدید بنچمارک Cinebench منتشر شد


طبق آخرین اخبار حوزه سخت افزار کامپیوتر، Maxon نگارشی جدید از نرم افزار CineBench را معرفی کرده است که می‌توان به سنجش کارایی پردازنده پرداخت. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار همراه باشید.

بنچمارک Cinebench

برای مشاهده با کیفیت اصلی بر روی عکس کلیک کنید

اگر از طرفداران سخت افزار کامپیوتر باشید، بی شک علاقه دارید تا میزان کارایی و قدرت قطعات سیستم خود را مورد تست و سنجش قرار بدهید. برای پی بردن به قدرت پردازنده نیز، نرم افزار Cinebench از سوی Maxon یکی از معیارهای مناسب است. به تازگی نیز Maxon نگارشی جدید از این نرم افزار را تحت Cinebench R20 معرفی و منتشر کرده است. حال با این نرم افزار جدید Cinebench می توان بیش از پیش دقیق‌تر پردازنده‌ها را مورد تست و سنجش قرار داد تا به قدرت پردازشی آنها پی برد. برای دریافت Cinebench R20 کافیست تا در سیستم عامل ویندوز 10 وارد مایکروسافت استور شوید و نام این برنامه را جستجو کنید.

نرم افزار Cinebench R20 قابل نصب و اجرا برای هر سیستمی با حداقل 4 گیگابایت حافظه اصلی رم است و در این نگارش تازه از Cinebench R20 خبری از GPU Test برای سنجش قدرت پردازشگر گرافیکی نیست. از سوی دیگر، برخلاف نسخه قدیمی می توانید تست‌ها را در حالت جدیدی انجام دهید و بسته به واحد های هسته و SMT این نرم افزار را اجرا کنید. این نرم افزار از تکنولوژی انحصاری شرکت Maxon موسوم به Cinema 4D R20 نیز برخوردار بوده و محیط گرافیکی تست آن توسط Render Baron طراحی و تهیه شده است.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید