نسخه جدید گوگل گلس معرفی شد؛ قیمت 999 دلار

نسخه جدید گوگل گلس معرفی شد؛ قیمت 999 دلار


به تازگی کمپانی شناخته شده گوگل نسخه جدیدی از عینک هوشمند خود را با نام «گلس» معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

گوگل گلس

سال 1392 یک ایرانی به نام سیاوش محمودیان، مدیر ارشد شرکت پروگرمینگ، مسئولیت ارزیابی کامل یک نسخه از عینک هوشمند گوگل را داشت. حال نسخه جدیدتری از عینک این کمپانی معرفی شده که با نام «گلس» می‌توان آنرا شناخت. قیمت گذاری این محصول 999 دلار بوده و از سوی دیگر، «گلس» از تراشه اسنپ دراگون XR1 برخوردار است. این عینک هوشمند به عنوان نسل دوم گوگل گلس نیز شناخته می‌شود.

گوگل گلس بیشتر برای امور کاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت. گلس می‌تواند ابزاری مهم برای کارمندان و کارگران کارخانه‌ها و بخش‌های مختلف صنعتی باشد. برای مثال می‌توان از این گجت برای بررسی لیست و ارسال تصویر و ویدیو استفاده کرد. گوگل نیز بنا بر نظراتی که دریافت کرده مدعی مفید بودن این محصول است و به گفته شرکت این گجت می‌تواند به انجام امور کار سرعت ببخشد.

پردازنده کوالکام اسنپ دراگون XR1 پردازنده مرکزی گلس بوده و وظیفه پردازش تمامی پروسه‌ها را دارد. افزون بر این، دوربین این محصول به مدل قبلی گوگل گلس به صورت چشمگیری ارتقا یافته، شارژ به وسلیه درگاه USB سریعتر شده و عمر باتری نیز بیش از پیش افزایش یافته است. نظر شما درباره این گجت چیست؟

منبع: dailymail

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید