نسخه سوم فرانچایز Guardians of the Galaxy همچنان در دست ساخت قرار دارد

نسخه سوم فرانچایز Guardians of the Galaxy همچنان در دست ساخت قرار دارد


طرفداران کمپانی مارول که نسبت به نسخه سوم فرانچایز محبوب نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) نگران بوده‌اند با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده می‌توانند خوشحال باشند، زیرا به نظر می‌رسد که با وجود تمامی مشکلات موجود در خط تولید فیلم سینمایی فوق، ساخت آن به‌صورت کامل متوقف نشده و امید به عرضه آن هنوز هم در بین توسعه‌دهندگان و بازیگران وجود دارد.

Guardians of the Galaxy

توسعه نسخه سوم Guardians of the Galaxy پس از اخراج آقای James Gunn، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس عنوان از استودیو دیزنی به حالت توقف درآمده. اخراج آقای گان به دنبال انتشار توییت‌های توهین‌آمیز به اشتراک گذاشته شده در سالیان بسیار قبل انجام شده و با وجود پشتیبانی بازیگران فیلم از وی، سرنوشت او هیچ تغییر پیدا نکرد.

اخراج آقای James Gunn بدان معنی بود که نسخه سوم عنوان فوق دیگر برای عرضه در سال 2020 آماده نشده و تاریخ انتشار آن به یک سال بعد، یعنی 2021 به تأخیر افتاده است که این مهم در حالت کلی اتفاق مبارکی تلقی می‌شود، زیرا باقی ماندن فیلم سینمایی در تقویم کاری استودیو دیزنی به معنای شروع ساخت آن زمانی در آینده می‌باشد. خانم Karen Gillan، بازیگر شخصیت Nebula در سری فیلم‌های نگهبانان کهکشان پیشتر اظهار داشته بود که پروژه، حتی بدون وجود آقای گان نیز سیر پیشرفت خود را طی کرده و فیلم‌نامه‌ای برای آن در حال جریان می‌باشد.

فیلم‌نامه نسخه سوم عنوان فوق توسط آقای James Gunn نوشته شده و هنوز مشخص نیست که آیا فرآیند توسعه بر پایه آن طی شده و یا داستان جدیدی در حال جریان می‌باشد. آقای Even Chris، بازیگر شخصیت استارلرد نیز پیشتر اظهار داشته بود که نسخه سوم فیلم سینمایی منتشر شده و به ارائه جزئیات بیشتری درباره این موضوع نپرداخته است، بنابراین امیدها نسبت به ادامه فرانچایز محبوب و زیبای نگهبانان کهکشان همچنان ادامه دارد.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید