نسخه لایت بازی پابجی موبایل منتشر شد

نسخه لایت بازی پابجی موبایل منتشر شد


اخیرا نسخه لایت پابجی موبایل از سوی ناشر این بازی منتشر شده است که بر خلاف نسخه اصلی از حافظه اصلی رم کمتری استفاده کرده و دستگاه‌های پایین رده نیز سازگاری دارد. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

 

پابجی

 

طی ماه گذشته برنامه‌های زیادی در نسخه لایت (Lite) معرفی شدند و به “استور”ها راه یافتند. اپ‌های نسخه لایت بهبود یافته و مخصوص دستگاه‌‎هایی است از قدرت سخت‌افزاری و پردازشی کمتری برخوردار هستند. از جمله اپ‌های نسخه لایت می‌توان به فیس‌بوک لایت، اینستاگرام لایت و استپاتیفای لایت اشاره داشت. به تازگی نیز نسخه لایت پابجی موبایل منتشر شده است.

کمپانی Tencent اخیرا نسخه لایت از بازی بتل رویال سبک تیزاندازی خود را منتشر کرده است. پابجی موبایل لایت مبتنی بر موتور گرافیکی UInreal Engine 4 بوده و سازگار با دستگاه‌هایی است که از حافظه اصلی رم کمتری برخوردار هستند. نسخه لایت این بازی برای اولین گام انتشار در فیلیپین راه اندازی شده است.

همانطور که مشخص است از هیچ گونه اپ لایت نمی‌توان انتظار کارایی، کیفیت محتوا و امکانات در سطح نسخه غیر لایت را داشت. به گفته منابع آگاه نسخه لایت این بازی به نقشه‌ای در ابعاد 2x2km محدود شده است. این در حالی است که نسخه اصلی پابجی موبایل از نقشه‌ای در اندازه 8×8 برخوردار می‌باشد. افزون بر این، نسخه لایت پابجی موبایل در قسمت بازیکنان به 40 نفر محدود شده و در نسخه اصلی، حداکثر بازیکنان 100 نفر است. البته این محدودیت می‌تواند باعث تجربه گیم‌پلی‌های سریعتری نیز شود.

در حال حاضر نسخه بتا لایت بازی پابجی موبایل قابل دریافت است اما تنها در یک بازه زمان کوتاهی برای فیلیپین قابل استفاده است. در حال حاضر در صورت استفاده از پابجی موبایل لایت امکان اتصال به سرورها وجود ندارد.

 

پابجی

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید