نسخه کامل برنامه فتوشاپ در سال 2019 به آیپد می‌آید

نسخه کامل برنامه فتوشاپ در سال 2019 به آیپد می‌آید


طبق گزارش جدید منتشر شده از سوی بلومبرگ، به نظر می‌رسد که شرکت ادوبی (Adobe) تغییر استراتژی داده و در حال توسعه نسخه‌ای کامل از برنامه محبوب فتوشاپ برای آیپدهای اپل است تا امتیازی برای این سری از محصولات کوپرتینویی‌ها به حساب آمده و با جلو زدن از تبلت‌های اندرویدی رقیب، قدمی دیگر به سرفیس‌ پروهای مایکروسافت با سیستم عامل ویندوز 10 نزدیک‌ شود. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

مدیر Creative Could شرکت ادوبی، آقای Scott Belsky در این باره اظهار داشته است:

“آرزوی من این است که در اسرع وقت وارد این بازار شویم. نیاز به یک محصول پیچیده و قدرتمند نظیر فتوشاپ در این زمینه احساس می‌شود که بتوانیم این کار را بر روی دستگاهی مدرن مانند آیپد انجام دهیم. ما باید محصولات خود را به بازار دارای اولویت فضای ابری بدل کنیم.”

فتوشاپ

با آن که در حال حاضر برنامه فتوشاپ اکسپرس برای آیپد موجود است، اما نسخه کامل این نرم‌افزار سبب می‌شود تا شما خلاق‌تر از گذشته ظاهر شده و امکانات بیشتری را در اختیار داشته باشید.

با توجه به دسترسی آسان به شبکه‌های اجتماعی در تبلت‌ها نسبت به کامپیوترهای رومیزی و محبوبیات این محصولات در میان کابران، ادوبی دست به کار شده تا پیش از قبضه‌ی این بازار توسط دیگر شرکت‌ها با عرضه نسخه کامل محصولش در چنین محیطی، جانی تازه به آن بدمد.

در حالی که این کمپانی هنوز مدل‌های پشتیبانی کننده اپل از این برنامه را اعلام نکرده اما احتمالا شاهد اجرای آن در آیپد پرو باشیم. با این حال برای فهمیدن پشتیبانی نسخه کامل فتوشاپ از آیپدهای 2018 و نسخه اصلی آیپد پرو باید تا زمان اعلام رسمی آن منتظر بمانیم.

نظر شما درباره این تغییر استراتژی شرکت ادوبی چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: gsmarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید