نسخه 1.4 نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام منتشر شد + لیست تغییرات

نسخه 1.4 نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام منتشر شد + لیست تغییرات


به‌روزرسانی جدید 1.4 نسخه دسکتاپ نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام به‌تازگی در فروشگاه مایکروسافت آپلود و هم‌اکنون قابل دریافت می‌باشد. این نسخه در نوع خود بهبودهای قابل توجهی را در بخش تغییرات رابط کاربری و همچنین پرفورمنس برنامه برای کاربران به ارمغان آورده است تا علاوه بر زیبایی بیشتر، عملکرد نرم‌افزار نیز با ملایمت و روانی بیشتری انجام پذیرد.

تلگرام

فهرست کامل تغییرات اعمال شده در نسخه 1.4 تلگرام از قرار زیر است:

طراحی دوباره بخش تنظیمات نرم‎افزار به‌صورت کامل.

گزینه انتخاب پوسته جدید در منوی تنظیمات گفتگو (چت).

تنظیمات حافظه محلی جدید (کنترل میزان فضای مورد استفاده از دیسک توسط اطلاعات کش و همچنین مشاهده مدت زمان نگهداری فایل‌های کش توسط نرم‌افزار).

بهبود ذخیره‌سازی اطلاعات کش برای تصاویر ثابت و متحرک (گیف) به‌صورت محلی.

افزودن گزینه‌های جدید به منوی تنظیمات: تنظیمات همتا به همتا برای تماس‌های صوتی اینترنتی، قابلیت غیرفعالسازی انیمیشن‌های رابط کاربری برای بهبود عملکرد رایانه‌های ضعیف.

سایر بهبودهای اعمال شده در بخش عملکرد و رابط کاربری نرم‌افزار.

نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام از لحظه عرضه تاکنون در جلب توجه کاربران بسیار موفق عمل کرده است. ویژگی‌های قابل پشتیبانی توسط برنامه نظیر سرعت بی‌نظیر آن در ارسال و دریافت پیام‌های متنی و دیگر محتویات از طریق شبکه‌ای توزیع شده از دیتاسنترها قدرتمند در سرتاسر کره زمین، همگام‌سازی گفتگوها در بین دستگاه‌های مختلف، فضای بی‌نهایت جهت ذخیره‌سازی انواع و اقسام فایل‌های مختلف، صرفه نظر از اندازه و حجم آن‌ها، ذخیره‌سازی گفتگوها به‌صورت ابری و عدم اشغال فضای حافظه داخلی دستگاه و … شبکه اجتماعی مذکور را به انتخابی ایده آل برای بسیاری از کاربران تبدیل ساخته‌اند. از جمله دیگر قابلیت‌های شبکه پیام‌رسان تلگرام می‌توان به امنیت فوق‌العاده، انعطاف‌پذیری، سادگی در استفاده و … اشاره کرد.

منبع: MSPowerUser

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید