نسخه 1903 ویندوز 10 برای دستگاه‌های بیشتری منتشر می‌شود

نسخه 1903 ویندوز 10 برای دستگاه‌های بیشتری منتشر می‌شود


مایکروسافت نسخه May 2019 Update ویندوز 10 که با عنوان نسخه 1903 نیز شناخته می‌شود را برای دستگاه‌های محدودی منتشر کرد تا از بازخورد خوب آن ممطئن شود. این کمپانی مشکل درایورهای RST اینتل و برخی مشکلات سازگاری در آپدیت تجمیعی KB4512941 را برطرف کرده است. حالا کاربران تمام دستگاه‌ها با هر نسخه‌ای از درایور RST اینتل می‌توانند این نسخه از ویندوز 10 را دریافت کنند.

به گفته مایکروسافت کاربران احتمالا باید تا 48 ساعت صبر کنند تا نوتیفیکیشن به‌روزرسانی به نسخه جدید ویندوز 10 را مشاهده نمایند. همچنین کاربرانی که پیش‌تر نیز به علت مشکلات درایور و همچنین سازگاری نتوانستند این نسخه را بر روی دستگاه خود نصب کنند، حداکثر تا 48 ساعت دیگر این امکان را خواهند داشت.

نسخه 1903 ویندوز 10

علاوه بر این، مایکروسافت اعلام کرد دستگاه‌هایی که از نسخه October 2018 Update بهره می‌برند احتمالا نوتیفیکیشن به‌روزرسانی به نسخه 1903 را زودتر دریافت خواهند کرد. به گفته این کمپانی، برخی کاربران در تاریخ 29 اوت این موضوع را گزارش داده‌اند.

به هر حال به‌روزرسانی ماه مه ویندوز 10 برای کاربرانی که به صورت دستی بخش Windows Update را چک می‌کنند، همیشه در دسترس قرار داشته است. اما برای آن دسته از کاربرانی که تمایلی به آپدیت دستی ندارند، احتمالا نوتیفیکیشن به‌روزرسانی به نسخه جدید ویندوز 10 در قالب گزینه‌های Pick a Time، Restart Tonight و Restart Now در دسترس آنها قرار می‌گیرد.

در صورتی که برای به‌روزرسانی آماده‌اید کافیست بر روی گزینه Restart Now کلیک کنید، در غیر این‌صورت می‌توانید این نوتیفیکیشن‌ها را نادیده بگیرید و در زمان مناسب اقدام به به‌روزرسانی نمایید.

منبع: windowslatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید