نسخه Lite برنامه Spotify به فروشگاه گوگل‌ پلی آمد

نسخه Lite برنامه Spotify به فروشگاه گوگل‌ پلی آمد


طبق آخرین اخبار فناوری، نسخه Lite برنامه Spotify به تازگی در فروشگاه گوگل پلی افزوده شده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

Spotify

اسپاتیفای، سرویس استریم موسیقی محبوب که امکان پخش تمامی موسیقی‌ها را به کاربران می‌دهد را به خوبی می‌شناسیم. نسخه Lite این برنامه به تازگی به فروشگاه گوگل پلی راه یافته است. اخیرا بسیاری کمپانی‌ها برنامه‌های خود را در نسخه Lite نیز عرضه می‌کنند، این نسخه تقریبا با نسخه اصلی مشابه است و از فضای کمتری بر روی دستگاه استفاده می‌کنند. چند سال گذشته کمپانی گوگل برای اولین بار طی Android One چنین ایده‌ای را توسعه داد.

به صورت کلی بسیاری کمپانی‌ها به دلیل امکان استفاده برنامه‌های خود در دستگاه‌های پایین رده که از فضای ذخیره سازی اندکی برخوردار هستند، نرم‌افزارهای خود را در نسخه Lite نیز عرضه می‌کنند. این قاعده برای اسپاتیفای نام آشنا نیز مستثنی نیست و این نسخه Lite این برنامه نیز به فروشگاه گوگل پلی راه یافته است. همانطور که اشاره شده، به دلیل در نظر گرفتن فضای ذخیره سازی کمتر در برخی از دستگاه‌ها، در نسخه Lite از برنامه Spotify امکان دانلود موسیقی‌ها و گوش دادن آنها در حالت آفلاین امکان پذیر نیست. با این حال برای گوش دادن به موسیقی‌ها در نسخه Lite این برنامه لازم است تا به صورت آنلاین به موسیقی گوش داد. علاوه بر این گفته می‌شود، این نسخه قابل اجرا در اکثر دستگاه‌های اندرویدی نیست.

نسخه Lite برنامه اسپاتیفای از طریق این لینک قابل دریافت و استفاده است.

منبع: MSPowerUser

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید