نسل بعدی کارت‌‎های گرافیک کمپانی انویدیا در ماه جولای نمایان می‌شوند

نسل بعدی کارت‌‎های گرافیک کمپانی انویدیا در ماه جولای نمایان می‌شوند


آخرین اطلاعات بدست آمده حاکی از زمان معرفی نسل بعدی کارت‌های گرافیک کمپانی انویدیا است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

GTX 1180

از سال 2016 میلادی که معرفی و عرضه کارت‌های گرافیک سری GTX 10 کمپانی انویدیا آغاز شد، تا به حال شاهد معرفی از کارت‌های گرافیک جدید توسط این کمپانی با معماری جدیدی نبودیم. در این مورد چندین بار شایعاتی درباره کارت گرافیک‌های بعدی این کمپانی به گوش رسیدند. تورینگ، ولتا یا امپر، تا پیش از این مشخص نبود که کدام یک اولین معماری خواهد بود که کمپانی انویدیا آنرا معرفی می‌کند و فقط احتمالات در این مورد نقش داشتند.

جدیدترین اطلاعات بدست آمده حاکی از اعلام کمپانی انویدیا در این مورد است. طبق این اطلاعات، کمپانی انویدیا اعلام کرده است که معرفی کارت‌های گرافیک‌ جدید این کمپانی با معماری تازه در ماه جولای سال میلادی جاری اتفاق خواهد افتاد. به احتمال قوی کمپانی انویدیا در ابتدا جایگزین‌هایی برای کارت‌ها گرافیک GTX 1080 و GTX 1070 و یا تنها پرچمداری را معرفی خواهد کرد. نام گذاری این کارت‌ها با نام GTX 11 در مدل‌هایی مانند GTX 1180 همراه است. از سوی دیگر این اطلاعات به ما می‌گویند، عرضه نسخه مرجع از کارت‌های گرافیک جدید با نسخه‌های سفارشی فاصله چندان زیادی مجددا نخواهند داشت. طبق اطلاعات موجود، کارت‌های گرافیک جدید از سری تورینگ (Turing) با حافظه‌های GDDR6 هستند.

منابع: TechPowerUp | WCCFTech

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید