نظرسنجی جدید رایج‌ترین استفاده‌ها از اپل واچ را مشخص می‌کند

نظرسنجی جدید رایج‌ترین استفاده‌ها از اپل واچ را مشخص می‌کند


افرادی که ساعت‌های هوشمندی مانند اپل واچ را تهیه می‌کنند دلایل خاص خودشان دارند. برخی برای تندرستی و برنامه‌های فیتنس، برخی برای شیک و مد بودن آن و برخی دیگر نیز با دلایلی متفاوت این گجت‌های دوست داشتنی را خریداری می‌کنند.

اما اگر کنجکاو هستید بدانید اکثریت کاربران اپل واچ برای چه مقاصدی آن را تهیه می‌کنند و یا حداقل عمده استفاده آنها از این ساعت هوشمند چه مواردی است، موسسه کریتیو استراتژیز با انجام یک نظرسنجی در این خصوص، پاسخ‌ مناسبی به پرسش مذکور دارد.

براساس این نتایج حاصل شده از این نظرسنجی که توسط بن باجارین در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده است، بیشترین نوع استفاده از این ساعت‌های هوشمند اپل بررسی پیام‌ها می‌باشد که خب باتوجه به زمانه‌ای که اکثر کاربران پیام‌رسانی به خصوص از نوع اینترنتی آن را به تماس‌های تلفنی ترجیح می‌دهند، اصلا دور از منطق و تعجب برانگیز نمی‌باشد.

اپل واچ

اما مورد بعدی که پراستفاده‌ترین کاربرد افراد به نظر می‌رسد، قابلیت رد تماس است. اگر از یک ساعت هوشمند بهره ببرید دیگر لازم نیست برای دیدن نام یا شماره فرد تماس گیرنده تلفن همراهتان را از جیب یا کیف خود خارج کنید. کافیست از روی صفحه نمایش اپل واچ تماس را قطع نمایید؛ این کار در مواقعی که سرتان شلوغ است یا در جلسه مهمی حضور دارید بسیاری کاربردی خواهد بود.

در جایگاه سوم نیز مشاهده سوابق فعالیت روزانه قرار دارد؛ جایی که در آن کاربر می‌تواند تعداد گام‌های برداشته شده، مدت زمانی که سرپا ایستاده‌اید و مواردی از این دست را مشاهده نماید.

جالب اینکه شنا کردن به همراه اپل واچ با در اختیار داشتن 11 درصد از نظرات افراد شرکت کننده در این نظرسنجی در جایگاه آخر قرار گرفته است، در حالی که پیش از عرضه این نوع گجت‌ها امکان استفاده از آنها در زیر آب معمولا جذابیت بالایی دارد.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید