نقشه راه جدیدی از اینتل دیده شد؛ پردازنده Core i9-9900K در سال 2019 خواهید دید!

نقشه راه جدیدی از اینتل دیده شد؛ پردازنده Core i9-9900K در سال 2019 خواهید دید!


به تازگی نقشه راه‌ جدیدی از سوی کمپانی اینتل به بیرون درز پیدا کرده است که تا به حال شاهد آن نبودیم. طبق این نقشه راه کمپانی اینتل عرضه پردازنده‌های 8 هسته‌‎ای جدید خود را برای سال میلادی بعدی برنامه ریزی کرده است. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

طبق اسلایدهای جدیدی که اخیرا از سوی Xfastest منتشر شده است، نسل هشتم پردازنده‌های کمپانی اینتل تا پایان سال میلادی جاری در دسترس خواهند بود که جای تعجب نیز دارد، زیرا با این حال عرضه پردازنده‌های نسل نهم به تاریخی جلوتر افتاده است. البته اطلاعات جدید بدست آمده به صورت مستقیم از سوی کمپانی اینتل نبوده و ممکن این این اطلاعات نادرست باشند. با این حال، به نظر می‌رسد تا سال 2019 میلادی خبری از 8 هسته‌ای های جدیدی کمپانی اینتل نیست.

به نظر می‌رسد که پردازنده Core i7-8700K قصد دارد تا پایان سال میلادی جاری گل سر سبد و پرچمدار پردازنده‌های رده معمولی کمپانی اینتل باشد و تا سه ماهه اول سال میلادی 2019 باید منتظر عرضه نسل بعدی پردازنده‌های کمپانی اینتل بود. اگر اینطور است، جای سوال دارد که چرا کمپانی اینتل چند مورد از پردازنده‌های نسل نهمی خود در قسمت مستندات رسمی خود لیست کرده است و این مشخصات در دسترس هستند. اگر این عمل یک اشتباه باشد، به دور از احتمال به نظر می‌رسد و می‌توان گفت محتمل است برنامه کمپانی اینتل در این مورد تغییر کرده است.

از آنجایی که کمپانی اینتل اعلام کرد که مادربردهای سری 100 و 200 از پردازنده‌های نسل هشتمی پشتیبانی نخواهند کرد، با این حال حتی چیپست H310 نیز از پردازنده‌های 8 هسته‌ای پیش رو این کمپانی، طبق تاییدیه این اسلایدها پشتیبانی می‌کند. در ادامه اسلایدهای اخیرا منتشر شده را می‌توانید مشاهده کنید.

پردازنده پردازنده پردازنده پردازنده پردازنده پردازنده

پردازنده

منبع: VideoCardZ

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید