نمایشگر اولد iPhone 11 با نمونه به‌کار رفته در گلکسی نوت 10 شباهت دارد

نمایشگر اولد iPhone 11 با نمونه به‌کار رفته در گلکسی نوت 10 شباهت دارد


اگر بخواهیم به یکی از ویژگی‌های مثبت بدون بحث و همیشگی گوشی‌های هوشمند سامسونگ، اشاره کنیم قطعا نمایشگرهای آنهاست. پنل‌های نمایشگر تولید شده توسط سامسونگ معمولا بسیار جذاب بوده و رنگ‌ها را به صورت عمیق و بسیار غنی و چشم‌نواز به نمایش می‌آورند. گوشی هوشمند گلکسی نوت 10 که به تازگی توسط این کمپانی معرفی شده نیز در این زمینه استثنا نبوده و اگر جزو طرفداران صفحه نمایش آن هستید باید بگوییم که نمایشگر اولد iPhone 11 شباهت‌های زیادی با نمایشگر نوت 10 خواهد داشت.

نمایشگر اولد iPhone 11

براساس گزارش جدیدی که توسط یکی از منابع کره‌ای منتشر شده، به‌نظر می‌رسد اپل قصد دارد از همان پنل اولد که در گلکسی اس10 و گلکسی نوت 10 به‌کار رفته است، استفاده کند. پیش‌تر، اپل به منظور ایجاد تمایز بین نمایشگرهای آیفون با گوشی‌های هوشمند رده بالای دیگر بازار، از مواد اولیه انحصاری خودش به منظور تولید صفحه نمایش استفاده می‌کرد، اما ظاهرا این بار اپل تصمیم خود را عوض کرده است.

هنوز مشخص نیست که آیا اپل در نمایشگر اولد iPhone 11 دقیقا از همان مواد اولیه نمایشگرهای به‌کار رفته در پرچمداران سامسونگ استفاده خواهد کرد یا نه، اما از آنجایی که این کار به صرفه‌جویی در هزینه‌ها منجر می‌شود، طبیعتا احتمال آن خیلی بالاست. آیفون‌های جدید اپل آن‌طوری که این کمپانی انتظار دارد، فروش خوبی را تجربه نمی‌کنند. به هر حال انتظار می‌رود آیفون‌های نسل جدید از نمایشگرهایی مشابه با پرچمداران 2019 سامسونگ بهره ببرند که البته باتوجه به سطح کیفیت فوق‌العاده عالی آنها، چیز بدی نیست.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید