نمایشگر وان پلاس 7 پرو از بالاترین دقت در نمایش رنگ برخوردار است

نمایشگر وان پلاس 7 پرو از بالاترین دقت در نمایش رنگ برخوردار است


DisplayMate به تازگی به بررسی کامل نمایشگر گوشی هوشمند وان پلاس 7 پرو پرداخته و نتایج خود را تحت یک گزارش منتشر کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

DisplayMate به عنوان یک منبع معتبر شناخته می شود که اطلاعات جامعی از نمایشگرهای گوشی‌های هوشمند دارد. به تازگی این منبع به بررسی نمایشگر وان پلاس 7 پرو پرداخته و نام این گوشی را در لیست بهترین نمایشگرها اضافه کرده است. نمایشگر این گوشی توسط این منبع با 10 معیار مختلف مورد سنجش قرار گرفته است.

به گزارش از جی‌اس‌ام ارنا، در نتیجه بررسی انجام شده مشخصات قابل اشاره شامل دقت رنگ JNCD0.8، کنتراست تصویری و مقایس تصویر برابر با 2.20 گاما و بازه رنگی 140 درصدی sRGB هستند. صفحه نمایش وان پلاس 7 پرو از نوع 4K (چینش 1440×1320 پیکسل) که به نقل از دیسپلی‌میت. به بهترین شکل ممکن برای این اسمارت فون استفاده شده است. دقت در نمایش رنگ بالا یکی از نکات قابل توجهی است که منابع معتبر به آن اشاره داشتند.

به دور از انتظار نیست که این منبع نمایشگر وان پلاس را به عنوان یک نمونه ایده آل معرفی کند. در حال حاضر این گوشی در میان لیست گلکسی اس 10، اپل XS مکس و پیکسل 3XL قرار گرفته که هر کدام از آنها نمایشگری عالی داشته و دارای مشخصاتی برتری نسبت به یکدیگر هستند. وان پلاس 7 پرو نیز طی بررسی انجام شده دارای مشخصات برتر خود بوده و تنها نکته منفی آن مربوط به تغییر رنگ در زاویه دید متفاوت است.

منبع: GSMarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید