نمایش اشتباه میزان منابع مصرفی پردازنده مرکزی در بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10

نمایش اشتباه میزان منابع مصرفی پردازنده مرکزی در بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10


همان‌طور که اطلاع دارید، کمپانی مایکروسافت بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 یا همان بیلد 1809 را به‌تازگی منتشر و در دسترس همگان قرار داده است. این موضوع برای بسیاری از کاربران کمی تعجب‌برانگیز بود، زیرا مایکروسافت برخلاف رویه‌های پیشین فرآیند انتشار همگانی بیلد مذکور را بدون پیش‌نمایش اولیه آن در حلقه داخلی (Inside Ring) خود به انجام رسانده است.

انتشار عمومی بیلدهای جدید سیستم‌عامل ویندوز 10 بر طبق سیاست کمپانی مایکروسافت بدان معنی است که  تمامی نواقص و باگ‌های نرم‌افزاری بسته به‌روزرسانی مربوطه رفع شده و آپدیت آماده انتشار به‌صورت همگانی می‌باشد، اما به نظر می‌رسد که سنت‌شکنی مایکروسافت در عرضه بیلد 1809 اکنون دامن‌گیر خود شده و برخی از مشکلات نرم‌افزاری بسته به‌روزرسانی پیشین همچنان در این نسخه نیز وجود دارند!

یکی از جدیدترین باگ‌های نرم‌افزاری کشف شده در بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10 مرتبط با نمایش اشتباه میزان منابع مصرفی واحد پردازنده مرکزی در پنجره مدیریت وظایف (Task Manager) می‌باشد. یکی از کاربران انجمن رسانه خبری ردیت اعلام کرده است که باگ عجیب و غریب بیلد 17763 ویندوز 10 که در نمایش اشتباه مقدار مصرف CPU تأثیرگذار بوده است در این نسخه نیز همچنان حضور داشته و رفع نشده است.

اکتبر 2018

کمپانی مایکروسافت هم‌اکنون در حال توسعه وصله‌های نرم‌افزاری جهت رفع نواقص و مشکلات بیلد 1809 ویندوز 10 بوده و تاریخ انتشار آن‌ها برای نهم اکتبر (چهار روز دیگر) در نظر گرفته شده است. انتظار می‌رود تا مشکل اشاره شده و هم‌چنین باگ دیگری که به حذف یک‌باره اطلاعات کتابخانه‌های ویندوز بدون اخطار قبلی منتهی می‌شود در پچ‌های عرضه شده رفع شوند.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید