نگاه نزدیک به U12 پرچم‌دار جدید کمپانی HTC

نگاه نزدیک به U12 پرچم‌دار جدید کمپانی HTC


با توجه به اینکه تعداد کمی از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند محصولات جدید خود را رونمایی کردند، کمپانی HTC تصمیم بر آن دارد تا گوشی پرچم‌دار HTC U12 را در ماه می میلادی به صورت رسمی معرفی کند. هرچند انتظار می‌رود اسمارت‌فون U12 پلاس پرچم‌دار اصلی باشد، اما در حال حاضر اطلاعات حیاتی U12 به لطف نشر تصاویر آن منتشر شد. با سخت افزار همراه باشید.

U12

با توجه به تصاویری که توسط یکی از تولیدکنندگان محافظ صفحه نمایش منتشر شده است، گوشی هوشمند HTC U12 تقریبا طراحی سنتی این کمپانی را حفظ کرده و تغییر شگرفی را در این محصول شاهد نیستیم.

کمپانی HTC امید دارد با دو محصول یو 12 و نسخه‌ی پلاس، بتواند ورق را برگرداند و ناکامی‌های که طی چند سال گذشته به آن گرفتار شده را جبران کند. هرچند نسبت به طراحی‌های گوشی‌های رقیب، به نظر نمی‌رسد شانس آنچنانی نصیت این کمپانی شود.

این گوشی هوشمند مجهز به سنسور دوگانه عکاسی در پشت دستگاه به همراه حسگر اثر انگشت می‌باشد. خبری از طراحی مشابه با گوشی‌هایی با بریدگی در بالای پنل نمایشگر نیست. طبق تصاویر، به نظر می‌رسد این اسمارت‌فون از دوربین دوگانه نیز برای ثبت تصاویر سلفی استفاده می‌کند.

اچ‌تی‌سی U12، مجهز به نمایشگری با نسبت ابعاد 18 به 9 خواهد بود و توسط پردازنده اسنپ‌دراگون 845 به همراه 6 گیگابایت حافظه اصلی و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی هدایت می‌شود.

دیدگاه شما در مورد طراحی گوشی HTC U12 چیست؟

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید