نیکون شمارش معکوس برای معرفی دوربین بدون آینه خود را آغاز کرد

نیکون شمارش معکوس برای معرفی دوربین بدون آینه خود را آغاز کرد


کمپانی نیکون که اخیرا به صورت رسمی کار بر روی دوربین بدون آینه خود را تایید کرده بود، حال به نظر می‌رسد که به زودی باید شاهد معرفی آن از سوی این شرکت در تاریخ 23 اوت مترادف با 1 شهریور ماه باشیم. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

این تاریخ، به طور رسمی توسط نیکون منتشر شده است و وبسایت کمپانی مذکور شمارش معکوسی را تا زمان معرفی آغاز کرده که احتمالا مربوط به دوربین بدون آینه موعد باشد. این مراسم طبق شمارش در تاریخ 1 شهریور ماه برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان خواهند توانست تا آن را به صورت زنده دنبال نمایند.

نیکون

دوربین جدید نیکون بدون آینه بوده و احتمالا محصولی قدرتمند برای ورود به این عرصه باشد. صنعت دوربین‌های بدون آینه که در حال حاضر به طور عمده توسط شرکت سونی قبضه شده و تا کنون توانسته تا جایگاه خود را حفظ کند؛ اما آیا نیکون با تلاش بیشتری نسبت به گذشته خواهد توانست تا بازی را به نفع خود تغییر دهد؟ برای یافتن پاسخ باید تا زمان معرفی منتظر ماند و دید که این کمپانی ژاپنی برای رقبا چه نقشه‌ای کشیده است.

همچنین طبق شایعات، نیکون حداقل تلاش دو برابری را برای توسعه این محصول انجام داده تا احتمالا از دوربینی با سنسور فول فریم و همچنین مانت اختصاصی Z-mount، پرده بردارد. در هر صورت هنوز نزدیک به یک ماه تا مراسم در نظر گرفته شده باقی مانده و به طور قطع تا آن زمان شاهد درز اطلاعات بیشتری از این دستگاه خواهیم بود.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا نیکون موفق خواهد شد تا با سری جدید محصولاتش به پای کهنه‌های این صنعت یعنی سونی و فوجی‌فیلم غلبه کند؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید