هر سه آیفون جدید در ماه سپتامبر معرفی خواهند شد

هر سه آیفون جدید در ماه سپتامبر معرفی خواهند شد


در سال 2018، کمپانی اپل از سه آیفون جدید خود تحت عنووان آیفون ایکس‌اس، آیفون ایکس‌اس مکس و آیفون ایکس‌آر رونمایی کرد. اما همان طور که می‌دانید آیفون ایکس‌آر کمی دیرتر از بقیه عرضه شد شاید این فکر در ذهن شما ایجاد شده باشد که اپل در سال جاری نیز قصد تکرار این کار را داشته باشد. اما باید بگوییم که ظاهرا این گونه نیست.

اپل قصد دارد هر سه مدل آیفون جدید خود را در یک زمان عرضه نماید. براساس نامه‌ای که دنیل ایوز، تحلیلگر موسسه ودبوش، برای سرمایه گذاران منتشر نموده به نظر می‌رسد اپل قصد عرضه همزمان هر سه مدل آیفون جدید را دارد و اگر این حدس و گمان‌ها صحت داشته باشند باید در هفته دوم ماه سپتامبر منتظر این گوشی‌های هوشمند باشیم.

آیفون جدید

شایان ذکر است که کن میائوچی، ریاست شرکت سافت‌بانک نیز مدتی پیش، تاریخ مشابه‌ای را پیش‌بینی کرده بود. براساس شایعاتی که در طی چند ماه اخیر شنیده‌ایم، ظاهرا اپل قصد دارد جانشینان آیفون ایکس‌اس، ایکس‌اس مکس و ایکس‌آر را در سال میلادی جاری عرضه کند. تا آنجایی که می‌دانیم، گوشی iPhone XR 2 احتمالا باید جذاب‌ترین آیفونی باشد که اپل معرفی خواهد کرد. این گوشی هوشمند به سیستم دوربین دوتایی مجهز بوده و اگر اپل قیمت آن را مشابه نسخه قبلی نگه دارد، تبدیل به یک گزینه با ارزش خرید بالا خواهد شد.

به نظر می‌رسد هیچ‌کدام از آیفون‌های جدید اپل در سال جاری به قابلیت 5G مجهز نخواهند بود و طبق انتظار این اتفاق در آیفون‌های سال 2020 رقم خواهد خورد. بنابراین، اگر این قابلیت برایتان خیلی مهم است باید یک سال دیگر هم صبر کنید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید