همراه اول شایعه ارائه 120 گیگ اینترنت رایگان را تکذیب کرد

همراه اول شایعه ارائه 120 گیگ اینترنت رایگان را تکذیب کرد


شاهین آرپناهی با اشاره به پیامی مبنی بر­ ارائه اینترنت رایگان ازجانب همراه اول به مناسب عید فطر گفت: شایعه ای در فضای مجازی دست به دست می شود مبنی بر اینکه­ همراه اول به مناسبت عید فطر 120 گیگ اینترنت رایگان ارائه می کند و مردم باید برای دریافت آن کد USSD را وارد کنند که این موضوع تکذیب می شود. با سخت افزار همراه باشید.

وی اظهار داشت: کد USSD که در این پیام وجود دارد یک بسته اینترنتی است که حدود 200 هزار تومان برای مشترک هزینه دارد.­ ­­از مردم خواهش می کنیم به شایعات این چنینی توجه نکنند و اخبار را از درگاه های رسمی اپراتور اول دنبال کنند.

مدیر کل ارتباطات همراه اول افزود: اگر مشترکان کدی که در این پیام است را مرحله به مرحله در USSD گوشی خود چک کنند، یعنی ابتدا ستاره 100 و بعد بقیه اعداد را وارد کنند متوجه می شوند که بسته اینترنتی یکساله 120 گیگی است.­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­

­­آرپناهی­ افزود: ممکن است این بسته برای برخی افراد به صرفه باشد و مصرف کنند اما همراه اول با توجه به مصرف و عادت مصرف مشترکان بسته های مختلف را پیش بینی کرده که این هم یکی از آن ها است.

بر اساس این گزارش، به تازگی پیامی در شبکه های مجازی منتشر شده که در آن از عیدی ۱۲۰ گیگی اینترنت همراه اول به مناسبت عیدسعید فطر خبر می دهد.

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید