هواوی به عمد امتیاز DXOMark گوشی میت 20 پرو را منتشر نکرده است

هواوی به عمد امتیاز DXOMark گوشی میت 20 پرو را منتشر نکرده است


 کمپانی هواوی امروز سری گوشی‌های هوشمند پرچمدار Mate 20 خود را در بازار کشور چین عرضه کرد. گوشی‌های جدید سری میت 20 چند هفته پیش ابتدا در شهر لندن عرضه شد اما حالا در وطن هواوی به طور رسمی رونمایی شده است.

اگر دنیای گوشی‌های هوشمند پرچمدار را دنبال کنید حتما می‌دانید که امتیازدهی DXOMark و بررسی دوربین این محصولات در بدو ورودشان به بازار به یک رسم تبدیل شده است. اما نکته‌ای که در خصوص پرچمداران جدید هواوی وجود دارد این است که هیچ امتیازی از سوی وب‌سایت مذکور به آنها تعلق نگرفته و حالا هواوی ادعا می‌کند که این کار به عمد انجام شده است.

در جریان معرفی رسمی، کمپانی هواوی اعلام کرد که هیچ قصدی برای ارائه امتیاز DXOMark منظور شده برای مدل‌های سری میت 20 ندارد. در واقع علت این تصمیم‌گیری امتیاز بسیار زیاد بدست آمده توسط دوربین‌های به کار رفته در این گوشی‌ها بوده است.

DXOMark

ظاهرا گوشی‌‌های هوشمند میت 20، میت 20 پرو، میت 20 ایکس و میت 20 پورشه دیزاین همگی از سیستم دوربین جدید و بسیار پیشرفته‌ای برخوردارند که امتیاز فوق‌العاده‌ای را در این وب‌سایت بدست آورده‌اند.

اما از بین این چهار مدل، گوشی هوشمند میت 20 پرو قطعا از دوربین به مراتب بهتری بهره می‌برد. سیستم دوربین سه تایی در بخش عقبی این گوشی شامل دوربین 40، 20 و 8 مگاپیکسلی در این محصول عملکرد بسیار خوبی را در DXOMark از خود به نمایش گذاشته‌ است. اگرچه هواوی فعلا از اعلام امتیازات کسب شده توسط دوربین گوشی‌های جدیدش خودداری کرده اما انتظار می‌رود در روزهای آتی آنها را به عنوان نوعی ابزار تبلیغاتی برای رقابت بهتر با سایر محصولات قدرتمند بازار ارائه دهد.

بنابراین تا این لحظه گوشی هوشمند P20 Pro هواوی با امتیاز 109 همچنان مقام اول را در رنکینگ DXOMark در اختیار دارد.

منبع: gizmochina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید