هواوی میت ایکس با چیپست Kirin 990 و دوربین P30 عرضه می‌شود

هواوی میت ایکس با چیپست Kirin 990 و دوربین P30 عرضه می‌شود


پس از اینکه سامسونگ به دلایلی مجبور شد عرضه گلکسی فولد خودش را متوقف کرده و برای رفع اشکالات و همچنین نگرانی‌هایی که در زمینه دوام آن وجود داشت، این محصول را به دست مهندسین خود بسپارد، هواوی نیز در اقدامی مشابه عرضه گوشی هوشمند تاشدنی خود موسوم به میت ایکس را به تاخیر انداخت. این تولید کننده چینی نخستین گوشی هوشمند با قابلیت تا شدن خود را در ماه نوامبر عرضه خواهد کرد.

اما برخلاف سامسونگ، هواوی تغییرات ظاهری خاصی را در گوشی هوشمند تاشدنی خود اعمال نکرده و در عوض این تولیدکننده چینی اجزای داخلی این محصول را تغییر داده است. به همین دلیل انتظار می‌رود گوشی هوشمند میت ایکس از چیپست جدید Kirin 990 که البته هنوز معرفی نشده، برخوردار باشد. علاوه بر این، براساس اطلاعات منتشر شده به نظر می‌رسد دو گوشی هوشمند میت 30 و میت 30 پرو نیز به این چیپست جدید و قدرتمند مجهز باشند.

هواوی میت ایکس

همچنین گفته شده چینش دوربین‌های گوشی هوشمند تاشدنی Huawei تغییر نموده و به جای استفاده از دوربین‌های گوشی میت 20، هواوی تصمیم گرفته تا از دوربین‌های جدیدتر و بهتر گوشی P30 استفاده نماید. این یعنی دوربین‌های به کار رفته در Mate X به حسگرهای RYYB مجهز خواهند بود که عملکرد بهتری را نسبت به حسگرهای RGB سری میت 20 ارایه می‌کنند.

بنابراین به نظر می‌رسد تاخیر صورت گرفته در عرضه این گوشی هوشمند تا به این لحظه ارزشش را داشته است. باید منتظر بمانیم تا با معرفی رسمی این گوشی، ببینیم چه تغییرات دیگری در آن قابل مشاهده است.

منبع: gsmarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید