هواوی میت 20 میزبان پنل AMOLED سامسونگ خواهد بود

هواوی میت 20 میزبان پنل AMOLED سامسونگ خواهد بود


براساس گزارشات رسانه‌های کره‌ای، کمپانی Huawei سفارش‌ پانل‌های 6.9 اینچی AMOLED را به سامسونگ داده است. با توجه به اینکه این کمپانی نمایشگرهای با کیفیت و گران‌قیمتی را ارائه می‌کند، پرچم‌داران آینده هواوی قیمت بیشتری خواهند داشت. گوشی‌های هوشمند هواوی میت 20  سه ماهه چهارم سال جاری و یا سه ماهه اول 2019 معرفی خواهند شد. با سخت افزار همراه باشید.

هواوی میت 20

با در نظر گرفتن جنگ میان سامسونگ، اپل و هواوی، صفحه نمایش 6.9 اینچی میت 20 به عنوان بزرگترین این محصولات به شمار می‌رود. از سوی دیگر، گلکسی نوت 9 با صفحه نمایش 6.38 اینچی و آیفون ایکس پلاس با نمایشگر 6.4 اینچی در اواخر سال جاری معرفی خواهند شد.

کمپانی هواوی برای راضی نگاه داشتن بازار داخلی و توجه ویژه چینی‌ها به گوشی‌های هوشمند با نمایشگر وسیع، تصمیم گرفته تا محصول پرچم‌دار خانواده جدید را کمی بزرگتر از انتظارات دیگر بازارهای موبایل در نظر بگیرد. در واقع احتمال دارد یکی از محصولات هواوی میت 20 به چنین نمایشگری گران قیمت و بزرگ مجهز شود و دیگر گوشی‌های سری Mate 20 برای بازارهای اروپا و آسیا مناسب باشند.

با در نظر گرفتن اینکه محصولات آیفون نیز در چین مصرف‌کنندگانی دارد، این کمپانی چینی نمیخواد اجازه دهد یک شرکت امریکایی در قلمرو آن نفوذ کند.

دیدگاه شما در مورد نمایشگر6.9 اینچی هواوی میت 20 چیست؟

منبع GSMarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید