وان‌پلاس رکورد بیشترین میزان جعبه‌گشایی همزمان را شکست

وان‌پلاس رکورد بیشترین میزان جعبه‌گشایی همزمان را شکست


بازگشایی یک محصول جدید فارغ از نوع آن همواره سرگرم کننده و حتی هیجان انگیز می‌باشد، خصوصا وقتی که شما آن را با پولی که به زحمت بدست آورده‌اید خریده باشید. براساس گزارشی جدید این طور به نظر می‌رسد که این کمپانی در زمینه میزان جعبه‌گشایی‌های همزمان از یک محصول را رکوردها را جابجا کرده است.

 همان طور که می‌دانید وان‌پلاس به تازگی گوشی هوشمند پرچمدار جدید خود OnePlus 6T را روانه بازار کرد. این کمپانی رویدادی را در کشور هند برگزار کرد که طی آن چند نفر از نخستین خریداران این گوشی هوشمند گرد هم آمدند و این گوشی هوشمند را جعبه‌گشایی کردند. بدین ترتیب وان‌پلاس موفق شد رکوردی که قبلا در این زمینه به ثبت رسیده بود را جابجا کند.

وان‌پلاس

در این رویداد 559 نفر از کاربرانی که گوشی وان‌پلاس 6تی را خریداری کرده بودند این محصول را به صورت همزمان و در کنار یکدیگر جعبه‌گشایی نمودند. این رکورد به عنوان بیشترین میزان جعبه‌گشایی انجام شده برای یک محصول در لیست رکوردهای گینس به ثبت رسید.

هنوز مشخص نیست که آیا سایر کمپانی‌های تولید کننده گوشی‌های هوشمند نیز قصد انجام چنین کاری را دارند یا خیر، اگرچه از نظر ارزش آفرینی واقعا نمی‌توان گفت این حرکت چه تاثیری بر روی یک شرکت خواهد داشت اما به هر حال برای بازاریابی برند و محصول مذکور می‌تواند یک گزینه جالب و متفاوت محسوب شود. علاوه بر این، طرفداران برند وان‌پلاس و گوشی هوشمند OnePlus 6T نیز گرد هم آمدند که خب نکته مثبت و قابل توجهی به حساب می‌آید.

برخلاف سایر کمپانی‌ها که غالبا رویدادهای خود را برای مطبوعات و نشریات اینترنتی مختلف برگزار می‌کنند، وان‌پلاس بلیت‌های رویدادش را به کاربران عادی و طرفدار نیز ارائه کرد تا آنها نیز در مراسم معرفی رسمی محصول مورد علاقه خود حضور داشته باشند.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید