وان‌پلاس 6 (OnePlus 6) ممکن است تا در تاریخ 28 اردیبهشت ماه معرفی شود

وان‌پلاس 6 (OnePlus 6) ممکن است تا در تاریخ 28 اردیبهشت ماه معرفی شود


وان‌‌پلاس مدتیست که به صورت پیوسته جزئیات و اطلاعات مربوط به پرچمدار سال 2018 خود یعنی گوشی هوشمند وان‌پلاس 6 (OnePlus 6) را منتشر می‌کند. حال با اینکه این شرکت هنوز به طور رسمی این موضوع را تایید نکرده است، اما به نظر می‌رسد تا با آغاز چنین فرایندی رونمایی از این محصول بسیار نزدیک باشد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

بر اساس گزارش اخیر هند شایعاتی وجود دارد که نوید از معرفی وان‌‌پلاس 6 در تاریخ 18 مه مترادف با 28 اردبیهشت ماه می‌دهد. در حال حاضر هیچ راهی برای تایید این تاریخ وجود ندارد، اما با توجه به حجم شایعات، رونمایی از این دستگاه در آینده‌ای نزدیک چندان هم دور از انتظار نخواهد بود.

وان‌پلاس 6

تا کنون به لطف اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط این کمپانی، از جمله ویژگی‌های خاص وان‌پلاس 6 می‌توان به پنل پشتی سرامیکی با طراحی براق و گزینه‌های متفاوت برای حافظه رم و فضای ذخیره‌سازی اشاره کرد. همچنین احتمال می‌رود که این محصول مقاوم در برابر نفوذ آب باشد که بسیار عالی است.

با توجه به مشخصات به بیرون درز کرده باید گفت که تمامی ویژگی‌های برگزیده آن قابل تقدیر بوده و احتمالا شاهد گوشی هوشمندی بی‌نقص از سوی این شرکت باشیم. با این وجود در صورت صحت شایعات مربوط به قیمت وان‌‌پلاس 6، می‌توان آن را گران قیمت‌ترین گوشی هوشمند تولیدی کمپانی وان‌پلاس خواند به طوری که باید شاهد قیمتی معادل 523 دلار برای نسخه پایه 64 گیگابایتی و 600 دلار برای نسخه‌ای از آن با فضای ذخیره‌سازی 128 گیگابایتی باشیم.

در هر صورت تا زمان معرفی زمان زیادی باقی نمانده و برای اطمینان از صحت اطلاعات به دست آمده باید برای مدتی دیگر نیز به انتظار بنشینیم.

نظر شما درباره وان‌پلاس 6 چیست؟ آیا با افزایش قیمت این محصول، هنوز هم می‌توان فروشی خارق‌العاده را برای آن متصور شد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید