وان پلاس 6 تی به طور رسمی توسط سازمان نظارتی روسیه تایید شد

وان پلاس 6 تی به طور رسمی توسط سازمان نظارتی روسیه تایید شد


به تازگی وان پلاس 6 تی، اسمارت فون جدید کمپانی وان پلاس به طور رسمی توسط سازمان نظارتی روسیه تایید شده است. در ادامه با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

وان پلاس 6 تی

وان پلاس 6 تی، اسمارت فون جدید کمپانی وان پلاس که پیشتر برخی از مشخصات آن به بیرون درز پیدا کرده بود، برخی از افراد مطلع خبر از عرضه آن توسط T-Mobile را دادند. تا پیش از این تمامی صحبت‌ها و مشخصات به صورت رسمی نبودند و همگی در قالب شایعه بودند اما به تازگی پس از اینکه مشخص شده وان پلاس 6 تی، اسمارت فون جدید کمپانی وان پلاس به طور رسمی توسط سازمان نظارتی روسیه مورد تایید قرار گرفته، دست کم مطلع هستیم چنین اسمارت فونی وجود دارد. منابع آگاه خبر از عرضه این اسمارت در سال میلادی جاری را دادند. با این حال باید امید داشت تا اتفاق غیر عادی رخ ندهد تا این زمان که دقیقا مشخص هم نتیست، به یک تاریخ دور تر مرتبط نشود.

اسمارت فون وان پلاس 6 تی به تازگی توسط EEC ( یک سازمان نظارتی در روسیه ) با کد OnePlus A6013 تایید شده است. متاسفانه تا به اینجا اطلاعاتی که به صورت رسمی در اختیار قرار گرفته‌اند، تنها این مشخصه است که چنین گوشی وجود خارجی دارد و جزئیاتی در مورد مشخصات این اسمارت فون تا به حال منتشر نشده است. اما در بخشی دیگر، برخی منابع خبر از احتمال به کارگیری چیپست اسنپدراگون 845، 8 یا 6 گیگابایت حافظه RAM و قیمت 550 دلار را دادند.

در تصویر زیر تاییدیه این اسمارت فون از سوی EEC را می‌توانید مشاهده کنید.

وان پلاس 6 تی

منبع: Phonearena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید