ویدیوی رسمی گلکسی نوت 9 پیش از معرفی منتشر شد

ویدیوی رسمی گلکسی نوت 9 پیش از معرفی منتشر شد


دیگر به مرحله‌ای رسیده‌ایم که نه تنها از نشر شایعات به بیرون گذشته، بلکه حالا شاهد ویدیوی رسمی سامسونگ گلکسی نوت 9 هستیم تا علاوه بر ظاهر نهایی، با برخی از امکانات و ویژگی‌های آن هم آشنا شویم. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

نوت 9

این ویدیو که در وبسایت کمپانی سامسونگ ظاهر شده، سریعا پس از مدتی کوتاه حذف شد. با این حال امروزه چیزی به طور کامل حذف نمی‌شود و در واقع یکی از کاربران اقدام به ذخیره آن کرده تا پیش از رونمایی رسمی پرچمدار نیمه دوم سال 2018 کره‌ای‌ها را ملاقات کنیم.

طبق شایعات و گزارشات پیشین، قلم S Pen این دستگاه در رنگ آبی بدنه، زرد بوده که در این ویدیو نیز برای باری دیگر شاهدش هستیم. همچنین قلم آن بهبودهایی را شامل شده و حالا به بلوتوث مجهز است تا امکانات جدیدی را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

نکته دیگری که می‌توانیم از این ویدیو استخراج کنیم، قرار گیری کارت حافظه 512 گیگابایتی درون آن است که با اشاره به دسترس بودن یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی، انتظار می‌رود که گلکسی نوت 9 در نسخه‌ای با حافظه داخلی 512 گیگابایت عرضه شود که البته ارزان هم نخواهد بود.

لازم به ذکر است که ویژگی تازه دیگری در آن مشهود نیست و برای اطلاعات بیشتر در رابطه با آن باید تا زمان معرفی منتظر بمانیم. هرچند که احتمالا تا پیش از رونمایی هم با تمام نکات این دستگاه آشنا شویم.

نظر شما درباره گلکسی نوت 9 چیست؟ آیا حافظه داخلی 512 گیگابایتی می‌تواند تا باقی رقبا را به استفاده از آن ترغیب کند؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید