ویندوز دیفندر با نمراتی به خوبی باقی نرم افزارهای آنتی ویروس سیستم عامل ویندوز 10 ظاهر شد

ویندوز دیفندر با نمراتی به خوبی باقی نرم افزارهای آنتی ویروس سیستم عامل ویندوز 10 ظاهر شد


آزمایشگاه آلمانی AV-Test تعداد زیادی برنامه آنتی ویروس را بررسی کرده است تا عملکرد آن‌ها را در ویندوز 10 بسنجد. این سازمان 18 برنامه را در این راستا مورد بررسی قرار داده که 11 عدد از آن‌ها موفق به دریافت نشان محصول برتر شدند. نکته جالب توجه قرارگیری ویندوز دیفندر در این لیست 11 عددی بوده تا به عنوان تنها برنامه رایگان در میان رقبا حاضر شود. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

این برنامه‌های تضمین کننده ایمنی، همگی با اختلافی جزئی نسبت به یکدیگر در لیست برترین‌ها قرار گرفته‌‌اند که ویندوز دیفندر هم از این قاعده مستثتا نمی‌باشد.

ویندوز دیفندر

نتایج بررسی نرم‌ افزارهای مذکور با مجموع 18 نمره در سه بخش محافظت، عملکرد و کارایی ارائه می‌شوند تا کاربران بتوانند به بهترین نحو ممکن نتیجه را مشاهده کنند.

این روزها گفته‌های زیادی مبنی بر کافی بودن ویندوز دیفندر برای ایمنی دستگاه‌های مجهز شده به ویندوز 10 به گوش می‌رسد که حالا می‌توان با اتکای به نتایج تست‌ این آزمایشگاه آلمانی آن را تایید کرد. ویندوز دیفندر با کسب در مجموع 17.5 نمره توانسته تا در میان برترین‌ها جای گیرد و به عنوان برنامه‌ای رایگان و پیش فرض نصب شده در این پلتفرم خود را اثبات کند.

این تست با 225 بد افزار شناسایی شده در همان روز و 5600 نمونه مخرب چهار هفته پیش از آن انجام شده است که به صورت میانگین، شناسایی در نمونه اول 99.6 درصد و در نمونه دوم 100 درصد بوده تا تفاوتی ناچیز را درمیان برترین‌های این صنعت شاهد باشیم. همچنین در مجموع 13 عنوان توانستند تا نمره 6 را در آزمون‌های متفاوت امنیتی دریافت کنند و 5 نرم افزار دیگر هم امتیاز 5.5 را بدست آوردند.

نظر شما در این باره چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید