ویژگی‌های جدید قلم S Pen گلکسی نوت 9 از اطلاعات به بیرون درز کرده گلکسی تب S4 لو رفت

ویژگی‌های جدید قلم S Pen گلکسی نوت 9 از اطلاعات به بیرون درز کرده گلکسی تب S4 لو رفت


گویا شرکت سامسونگ قرار است تا برخلاف سال‌های پیش، دو محصول را با قلم S Pen معرفی نماید که یکی از آن‌ها پرچمدار سری نوت یعنی نوت 9 و دیگری گلکسی تب S4 خواهد بود. حال از آن جایی که به زمان معرفی هر دو نزدیک می‌شویم شاهد درز اخبار بیشتری در این رابطه هستیم. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

S Pen

این قلم که احتمال می‌دادیم در هر دو دستگاه مورد استفاده قرار گیرد، حال با درز اطلاعاتی از گلکسی تب S4 علاوه بر تایید این موضوع، ما را با ویژگی‌های آن نیز آشنا می‌کند. اخیرا شایعاتی هم نظیر بهره‌مندی قلم جدید S Pen از بلوتوث به گوش می‌رسید که ما را بیش از پیش برای فهمیدن عملکردهای آن کنجکاو کرده بود.

ویژگی‌های قلم S Pen توسط XDA و از اجرای نسخه 3 برنامه AirCommand سامسونگ استخراج شده است. این قابلیت‌ها متعلق به قلم گلکسی تب S4 بوده که با نوت 9 مشترک می‌باشد.

S Pen

یکی از ویژگی‌های قلم جدید کنترل موسیقی در حال پخش خواهد بود که احتمال می‌دهیم دکمه قرار گرفته بر روی S Pen همانند دکمه ایرفون‌های آن عمل کرده و شاهد پخش و قطع آن با یک کلیک و رد کردن موسیقی با دو کلیک پشت سر هم باشیم. یکی دیگر از قابلت‌های مهم افزوده شده به آن استفاده از قلم به عنوان دکمه شاتر از راه دور خواهد بود که بسیار کاربردی است به خصوص زمانی که بخواهید با دوستانتان عکس‌های دسته جمعی ثبت کنید.

از دیگر ویژگی‌های آن نیز می‌توان به باز کردن قفل دستگاه، امکان تعریف دکمه آن برای اجرای برنامه‌های دلخواه، منوی جدید و پشتیبانی برنامه‌های بیشتری از آن اشاره کرد.

آیا اضافه شدن چنین ویژگی‌هایی به عنوان اصلی‌ترین تغییرات گلکسی نوت 9 نسبت به نسل قبل، شما را ترغیب به ارتقا خواهد کرد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: phonearena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید