ویژگی‌های کلیدی Nubia X توسط نوبیا تایید شد

ویژگی‌های کلیدی Nubia X توسط نوبیا تایید شد


گوشی هوشمند Nubia X مجهز به دو صفحه نمایش طبق انتظار باید در تاریخ 31 اکتبر یعنی حدودا یک هفته دیگر به طور رسمی در کشور چین معرفی شود. در مقایسه با سایر پرچمداران اندرویدی، نوبیا ایکس از یک طراحی جالب و متمایز برخوردار است که یک صفحه نمایش در قسمت جلویی و یکی دیگر در قسمت پشتی دستگاه به کاربر ارائه می‌شود.

نوبیا قرار است این گوشی هوشمند منحصر به فرد را به مناسبت ششمین سال شکل‌گیری این نام تجاری روانه بازار کند. در تصویری که از مشخصات و ویژگی‌های اصلی این گوشی هوشمند منتشر شده، می‌توان نسبت تقریبا 100 درصدی صفحه نمایش به بدنه دستگاه را مشاهده کرد.

Nubia X

دومین نکته‌ای که در این تصویر قید شده، حالتی ویژه برای محافظت از چشم کاربر می‌باشد که در صفحه نمایش Nubia X به کار گرفته شده است. سومین قابلیت ویژه‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد، به کارگیری هوش مصنوعی در صفحه نمایش پشتی دستگاه می‌باشد که نه تنها به عنوان یک صفحه نمایش ثانویه مورد استفاده قرار می‌گیرد بلکه با توجه به شرایط مختلف، تم‌های متفاوتی را نیز به نمایش می‌گذارد.

چهارمین نکته‌ای که به آن اشاره شده اگرچه کمی مبهم است اما به نوعی از قابلیت انعطاف‌پذیری Nubia X سخن می‌گوید. همچنین با توجه به تصویر می‌توان دریافت که نوبیا ایکس از طراحی ناچ بهره نمی‌برد. این یعنی نباید انتظار دوربین جلو را در این گوشی داشته باشیم. اما نوبیا برای علاقه‌مندان سلفی راهکار ویژه‌ای در نظر گرفته است؛ کاربر می‌تواند از صفحه نمایش پشتی به عنوان یک منظره‌یاب برای ثبت تصویر از خودش استفاده کند.

براساس تصویر نوبیا ایکس تمرکز ویژه‌ای بر روی ویژگی‌های امنیتی و قابلیت‌های مرتبط با گیمینگ خواهد داشت. Nubia X از قابلیت شارژ بی‌سیم برخوردار خواهد بود اما عجیب اینکه در تصویر به قابلیت شارژ باتری از طریق شبکه وای‌فای اشاره شده است! در نهایت طبق اطلاعاتی که در تصویر درج شده، این گوشی هوشمند با قیمت حدودی 1440 دلاری روانه بازار خواهد شد.

منبع: gizmochina

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید