پایان پشتیبانی از کارت‌های گرافیک کوادرو در نسخه‌های قدیمی ویندوز

پایان پشتیبانی از کارت‌های گرافیک کوادرو در نسخه‌های قدیمی ویندوز


کمپانی انویدیا در پاسخ به پرسش مطرح شده پیرامون پشتیبانی از محصولات خود اظهار داشت که به دنبال پایان پشتیبانی از به‌روزرسانی درایورهای کارت‌های گرافیک سری کوادرو خود در برخی از نسخه‌های انتخابی سیستم‌عامل ویندوز از چهاردهم ژانویه سال 2020 میلادی می‌باشد.

پایان پشتیبانی از کارت‌های گرافیک کوادرو در نسخه‌های قدیمی ویندوز

بر طبق گفته انویدیا، از جمله سیستم‌عامل‌هایی که پشتیبانی آن‌ها در ماه جاری میلادی متوقف می‌شود می‌توان به ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 8.1، ویندوز سرور 2008 و ویندوز سرور 2008 R2 اشاره کرد. کمپانی انویدیا به عرضه به‌روزرسانی‌های درایوری و رفع باگ‌های نرم‌افزاری و مشکلات مرتبط برای کارت‌های گرافیک سری کوادرو خود تا چهاردهم ژانویه 2020 اقدام می‌کند، اما پس از آن دیگر هیچ‌گونه آپدیتی عرضه نشده و نیاز به ارتقاء سیستم‌عامل برای دسترسی به جدیدترین به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و حفظ امنیت لازم و ضروری می‌باشد. هدف از این اقدام از جانب کمپانی انویدیا افزایش تمرکز بر پشتیبانی از ویندوز 10 و نسخ سرور سیستم‌عامل و تشویق افراد به ارتقاء پلتفرم خود عنوان شده است.

کمپانی انویدیا اعلام کرده است که برخی از کاربران نسخه اینترپرایس کارت‌های گرافیک شامل این تصمیم نشده و برای افزایش بازه زمانی پشتیبانی می‌توانند با نمایندگان این کمپانی تماس حاصل فرمایند.

منبع: TechPowerUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید