پردازنده‌های Core i9-9900K و i7-9700K در اکتبر سال جاری عرضه می‌شوند!

پردازنده‌های Core i9-9900K و i7-9700K در اکتبر سال جاری عرضه می‌شوند!


طبق سومین اسلاید منتشر شده در مورد عرضه پردازنده‌های نسل Coffee Lake – S، کمپانی اینتل در ماه اکتبر سال میلادی جاری پردازنده‌های جدید خود را عرضه خواهد کرد. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

پردازنده‌های

پیشتر طی یک مطلب در سخت افزار خواندید “نقشه راه جدیدی از اینتل دیده شد؛ پردازنده Core i9-9900K در سال 2019 خواهید دید!“. حال پس از دو اسلاید و انتشار اخباری در قالب شایعه در مورد عرضه پردازنده‌های پرچمداران نسل بعدی کمپانی اینتل، هشت هسته‌ای‌های Coffee Lake – S یک اسلاید جدید منتشر شده است. بر خلاف اسلاید قبلی منتشر شده از سوی XFastest، در این اسلاید که گفته می‌شود که مربوط به آخرین نقشه راه کمپانی اینتل است، این کمپانی در برنامه خود دارد تا پردازنده‌های Core i9-9900K ،i7-9700K و i5-9600K را پیش از سال رسیدن سال 2019 میلادی، در ماه اکتبر سال جاری عرضه کند. به احتمال قوی اگر چنین نقشه‌راهی که در دسترس قرار گرفته درست باشد، کمپانی اینتل پردازنده‌های دیگر نسل بعدی را در سه ماهه اول سال 2019 میلادی عرضه کند.

اسلایدی که اخیرا در این مورد منتشر شده، از سوی یک منبع آگاه در دسترس قرار گرفته است. طبق آخرین اطلاعات بدست آمده، همزمان با عرضه پردازنده‌های نسل بعدی کمپانی اینتل، چیپست Z390 نیز در همان تاریخ اکتبر سال میلادی جاری عرضه خواهند شد. علاوه بر این، نقشه راه جدید خبر از عرضه پردازنده‌های دیگری در این تاریخ می‌دهد که مربوط به سری رفرش Basin Fall است اما اشاره‌ای به عرضه مدل 28 هسته‌ای این سری نشده است که در کامپیوتکس امسال نیز شاهد آن بودیم.

منبع: VideoCardz

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید