پردازنده جدیدی از سوی کمپانی اینتل در مدل Core i7 8086K دیده شد

پردازنده جدیدی از سوی کمپانی اینتل در مدل Core i7 8086K دیده شد


شب گذشته در یک انجمن گفتمان پردازنده‌ای جدید و معرفی نشده‌ای از سوی کمپانی اینتل، تحت مدل Core i7 8086K دیده شده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

   

Core i7 8086K

   

پردازنده‌ای جدید یا بهتر است گفت پردازنده‌ای خاص از سوی کمپانی اینل رویت شده است. Core i7 8086K یک پردازنده تازه رویت شده است که برای اولین بار تصویر این پردازنده به همراه برخی اطلاعات درباره آن، در یک انجمن چینی منتشر شده است. به نقل از وبسایت wccftech، این پردازنده احتمالا در دسته Coffee Lake – S از پردازنده‌های کمپانی اینتل قرار خواهد گرفت. طبق این اطلاعات، پردازنده Core i7 8086K از فرکانس پردازشی 4 گیگاهرتز در حالت پایه و 5 گیگاهرتز در حالت توربو برخوردار خواهد بود. در این میان اشاره شده، فرکانس پردازشی 5 گیگاهرتزی این پردازنده در حالت استفاده تک هسته است. از سوی دیگر، حداکثر فرکانس پردازشی تعریف شده این پردازنده، با توان اجرایی تمامی هسته‌ها، برابر با 4.4 گیگاهرتز است. این پردازنده 6 هسته پردازشی و در کنار آن 12 رشته پردازشی را در خود دارد. از سوی دیگر، توان گرمایی این پردازنده 95 وات است.

اگر به سال 2014 نگاهی کنیم، کمپانی اینتل پردازنده‌ای را تحت مدل G3258 را با عنوان بیستمین سالگرد عرضه کرد. حال بکار رفتن چنین عنوانی برای پردازنده Core i7 8086K نیز دور از انتظار و احتمال نیست.

دیگر تصاویر مرتبط منتشر شده از این پردازنده:

      منبع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید