پردازنده AMD Ryzen Threadripper 2990X با قیمت 1850 دلار در یک فروشگاه قرار گرفت

پردازنده AMD Ryzen Threadripper 2990X با قیمت 1850 دلار در یک فروشگاه قرار گرفت


به گزارش از یکی از منابع آگاه، اخیرا پردازنده AMD Ryzen Threadripper 2990X با 32 هسته پردازشی در یک فروشگاه آنلاین با قیمت 1850 دلار برای فروش قرار گرفته است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

این برای اولین بار نیست که شاهد قرار گیری Ryzen Threadripper 2990X، غول جدید کمپانی AMD در یک فروشگاه برای فروش با قیمت 2399 دلار کانادا هستیم، حدود یک ماه پیش نیز این پردازنده توسط “سایبرزپست” با قیمت 1509 یورو لیست شد و در مجموع، این لیست برای اولین بار مشاهده نشده است. قیمت بدست آمده از سوی این پردازنده می‌تواند حاکی از آن باشد که پردازنده پرچمدار بعدی این کمپانی محتمل است قیمتی بیش از 1500 دلار را خواهد داشت.

CanadaComputers، فروشگاهی که اخیرا پردازنده مورد بحث را لیست کرده است، در مشخصات این پردازنده اسم رمز YD299XAZAFWOF را ذکر کرده است. افزون بر این، همانطور که احتمالا از قبل اطلاع داشتید برخورداری از 32 هسته پردازشی، 64 واحد رشته پردازشی و 80 مگابایت حافظه کش از مشخصات این پردازنده هستند که پیشتر توسط AMD اعلام شد، حال بر روی این وب‌سایت قرار گرفته است. با توجه به تصویر زیر، احتمالا کمپانی AMD بسته بندی نسل دوم پردازنده‌های بالا رده Threadripper خود نسبت به نسل اول تغییری نداده است.

 

منبع: VideoCardz

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید