پست‌های اینستاگرام خود را پاک کنید، برنده یک سال سفر رایگان شوید!

پست‌های اینستاگرام خود را پاک کنید، برنده یک سال سفر رایگان شوید!


اینستاگرام در حالت کلی به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین شبکه‌های اجتماعی حال حاضر شناخته شده و بخش عظیمی از کاربران به‌گونه‌ای در حال سپری نمودن زندگی خود در آن می‌باشند. این موضوع به‌سادگی از آپلود تصاویر و فیلم‌های متعدد از لحظه بیدار شدن افراد، غذا، ورزش و … قابل فهم می‌باشد، اما شرکت هواپیمایی JetBlue در جهت تلاش برای تغییر رویه فوق پیشنهاد خلاقانه‌ای را ارائه داده است.

JetBlue

شرکت هواپیمایی آمریکایی JetBlue به‌منظور تغییر عادات کاربران در استفاده از شبکه اینستاگرام به سه نفر از شرکت‌کنندگان خوش‌شانس که موفق به برنده شدن در مسابقه شوند به مدت یک سال پرواز رایگان ارائه می‌دهد، اما شرایط شرکت در مسابقه نیز در نوع خود چالش‌های ویژه‌ای را به ارمغان آورده است.

شرکت‌کنندگان در مسابقه شرکت هواپیمایی JetBlue باید تمامی پست‌های حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام را پاک کرده و تا پیش از اتمام تاریخ هشتم مارس سال 2019 میلادی، تنها یک تصویر از شرکت هواپیمایی نامبرده را جهت تبلیغات در صفحه شخصی خود ارسال نمایند. تصویر مربوطه باید با استفاده از هشتگ ارائه شده از جانب شرکت هواپیمایی آپلود شده و حساب کاربری فرد نیز عاری از هرگونه پست دیگری باشد (البته کاربران می‌توانند پست‌های خود را آرشیو کرده و از پاک‌سازی کامل آن‌ها جلوگیری به عمل آورند).

حساب کاربری شرکت‌کنندگان جهت مشاهده پست توسط آپارتمان بازاریابی شرکت هواپیمایی JetBlue باید در حالت عمومی قرار داشته باشد. علاوه بر آن محدودیت‌های مسابقه تنها پست‌های ارسالی در حساب کاربری افراد را هدف قرار داده و هیچ‌گونه‌ای تبصره‌ای را در مورد پست‌های موقت استوری ارائه نداده است، بنابراین استفاده از آن مانند قبل بلامانع می‌باشد. برندگان خوش‌شانس مسابقه جهت استفاده از پروازهای رایگان خود باید مالیات و هزینه‌های اضافی آن‌ها را به‌صورت جداگانه پرداخت نمایند.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید