پشتیبانی از سیستم اعلان Action Center توسط مرورگر فایرفاکس در دستور کار قرار گرفت

پشتیبانی از سیستم اعلان Action Center توسط مرورگر فایرفاکس در دستور کار قرار گرفت


درست مانند بسیاری از دیگر نرم‌افزارهای مرورگر، موزیلا فایرفاکس نیز قابلیت پشتیبانی از سرویس ارسال اعلان یا پوش نوتیفیکیشن (Push Notification) را به‌صورت داخلی برای کاربران خود به ارمغان آورده است. همان‌طور که اطلاع دارید، سیستم‌عامل ویندوز 10 از سیستم اطلاع‌رسانی ویژه خود به نام Action Center برخوردار می‌باشد، ولی مرورگر فایرفاکس متأسفانه به استفاده از آن نمی‌پردازد، اما به نظر می‌رسد که دوران صبر و شکیبایی کاربران به پایان رسیده و توسعه‌دهندگان مرورگر مذکور سرانجام پشتیبانی از سیستم اطلاع‌رسانی Action Center را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

Action Center

توسعه‌دهندگان نرم‌افزار موزیلا فایرفاکس به‌صورت رسمی اعلام کرده‌اند که در حال فراهم آوردن بستر پشتیبانی مرورگر خود از سیستم اعلان ویندوز 10 بوده و این قابلیت به‌زودی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

ویژگی اشاره شده از زمان انتشار سیستم‌عامل ویندوز 10 تاکنون در فهرست درخواست‌های کاربران قرار گرفته و سرانجام پس از تأخیر زمانی بسیار طولانی مدت در حال تحقق می‌باشد. البته باید خاطر نشان کرد که با انتشار نهایی قابلیت مذکور، مرورگر فایرفاکس تمامی اعلان‌های خود را با استفاده از سیستم Action Center ویندوز به اطلاع فرد رسانده و زیرساخت پوش نوتیفیکیش از پشتیبانی خارج می‌شود.

بر طبق آخرین پست منتشر شده در وب‌سایت رسمی موزیلا، پشتیبانی از سیستم Action Center سیستم‌عامل ویندوز به‌صورت داخلی در قالب نسخه 64 مرورگر فایرفاکس فراهم آورده شده و امکان استفاده و بررسی آن هم‌اکنون در آخرین بیلد شبانه قابل انجام می‌باشد.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید