پشتیبانی واتس اپ از ویندوز فون بزودی خاتمه خواهد یافت

پشتیبانی واتس اپ از ویندوز فون بزودی خاتمه خواهد یافت


به نقل از یک منبع معتبر در حوزه اخبار فناوری، واتس اپ در آینده نه چندان دور دیگر از سیستم عامل گوشی‌های ویندوز فون پشتیبانی نخواهد کرد. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار ایران همراه باشید.

واتس اپ

پیام رسان محبوب واتس اپ طی یک اطلاعیه از آخرین نگارش بروزرسانی اطلاع داد که در اواخر سال 2020 میلادی دیگر از سیستم عامل ویندوز فون پشتیبانی نمی کند. این پیام رسان در سال 2016 نیز عدم پشتیبانی از سیستم عامل‌های بلک بری، نوکیا و برخی از نسخه‌های آیفون را اعلام کرد.

افرون بر تمامی این گفته‌ها، واتس اپ برای نگارش قدیمی‌تر 2.3.7 اندروید و iOS7 نیز در سال 2020 سازگاری نخواهد داشت و پشتیبانی برای گوشی‌های مبتنی بر سیستم عامل‌های مذکور خاتمه خواهد یافت.

شرکت واتس اپ در توضیحی در مورد این تصمیم خود توضیح داده است که برای تمرکز بیشتر بر روی آینده و سیستم عامل‌هایی که بیشتر مردم از آنها استفاده می‌کنند، پیشتیبانی از نسخه‌های قدیمی را با اینکه بخش بزرگی از تاریخچه فعالیت شرکت را دارد، خاتمه می‌دهد. از سوی دیگر، در توضیحات این شرکت اشاره شد که گرفتن چنین تصمیمی بسیار دشوار بود.

این خبر در حالی منتشر شده که بسیاری از مصرف کنندگان این پیام رسان منتظر انتشار تم تاریک هستند. از طرفی دیگر شایعات زیادی در این مورد شنیده می‌شوند اما واتس اپ تا الان به این موضوع اشاره‌‍ای نداشته است.

منبع: اکسپرس

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید