کابل افزاینده پاور با نورپردازی RGB هم رسید!

کابل افزاینده پاور با نورپردازی RGB هم رسید!


کابل افزاینده پاور با نورپردازی RGB هم رسید!

اشتراک گذاری این مطلب

کمپانی Lian Li به تازگی محصول جدید خود را در نمایشگاه کامپیوتکس 2018 به نمایش گذاشته است. این محصول کابل افزاینده پاور با قابلیت نورپردازی RGB است. با سخت افزار همراه باشید.

هر ساله طی نمایشگاه کامپیوتکس اخبار جالبی از محصولات جدید کمپانی‌های مختلف به گوش می‌رسند. در این حال یکی از محصولات جالبی که اخیرا در کامپیوتکس 2018 شکار دوربین‌ها شده است، Strimer RGB، اولین کابل افزاینده پاور با قابلیت نورپردازی RGB معرفی شده توسط کمپانی Lian Li است.

کمپانی Lian Li شب گذشته این محصول جدید خود را معرفی کرده است. Strimer RGB کابل‌های افزاینده پاور سیستم است که از قابلیت نورپردازی RGB برخوردار می‌باشد. نوپردازی RGB به وضوح زیبایی بیشتری نسبت به کابل‌های اسلیو شده برای سیستم‌های دارندگان این محصول فراهم می‌کند. Lian Li Strimer RGB به صورت پیش فرض دارای 10 حالت نورپردازی مختلف است که می‌توان توسط یک کنترل آنها را انتخاب کرد. علاوه بر این، توسط یک هدر 4 پین از سوی این کابل می‌توان نورپردازی را با مادربرد هماهنگ سازی کرد. تا به اینجا کمپانی Lian Li به قیمت تمام شده این محصول تازه خود و زمان عرضه آن اشاره‌ای نداشته و تنها مدل 24پین برای اتصال برق اصلی مادربرد معرفی شده است.

 

RGB

مبنع: Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید