کاراکتر Geralt of Rivia در عنوان SoulCalibur 6 قابل بازی خواهد بود

کاراکتر Geralt of Rivia در عنوان SoulCalibur 6 قابل بازی خواهد بود


Bandai Namco و CD Projekt Red روز گذشته اعلام کردند که Geralt of Rivia کاراکتر محبوب سری بازی‌های The Witcher در عنوان SoulCalibur 6 قابل بازی خواهد بود. کاربرانی که Geralt را به عنوان کاراکتر مورد استفاده خود در بازی انتخاب کنند با علامت روش مبارزه The Witcher شناخته خواهند شد که این استایل مبارزه با تعدادی سبک نبرد فیزیکی، توانایی تقویت معجون‌ها و استفاده از جادو‌ها همراه است.

Geralt of Rivia

Doug Cockle صداگذار کاراکتر Geralt of Rivia نیز در بازی SoulCalibur 6 دوباره برای ایفای نقش باز خواهد گشت و علاوه بر آن بازیکنان قادر خواهند بود تا در مکان نمادین Kaer Morhen (محل آموزش گرالت و مدرسه گرگ‌ها) نیز به مبارزه بپردازند. در کنار این دقیقا مشابه با بازی The Witcher 3 در هنگام گیم پلی موزیک متن Hunt or be Hunted برای کاربران پخش خواهد شد. در ادامه نمایشی از کاراکتر Geralt of Rivia را در عنوان SoulCalibur 6 مشاهده می‌کنید.

 

 

نکته‌ای که در اینجا جالب به نظر می‌رسد کیفیت پایین بصری چهره گرالت در SoulCalibur 6 نسبت به بازی The Witcher 3 است و سیستم نورپردازی نیز در مقایسه با عنوان برتر سال 2015 چندان تعریفی ندارد. با توجه به اینکه SoulCalibur 6 براساس موتور قدرتمند Unreal Engine 4 طراحی شده است در نتیجه انتظار می‌رود که در نسخه نهایی بازی برخلاف فایل ویدئو نمایش داده شده شاهد کیفیت گرافیکی خوبی باشیم.

Soulcalibur VI عنوانی در سبک مبارزه‌ای بر پایه سلاح می‌باشد که توسط استدیوی Project Soul در حال توسعه است و شرکت Bandai Namco Entertainment نیز وظیفه نشر آن را برعهده خواهد داشت. این عنوان در آینده‌ای نزدیک در سال جاری میلادی برای هر سه پلتفرم اصلی عرضه خواهد شد.

منبع: GameSpot  

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید