کاربران اپل واچ 4 از هنگ کردن و ریبوت شدن خودکار آن شکایت دارند

کاربران اپل واچ 4 از هنگ کردن و ریبوت شدن خودکار آن شکایت دارند


معمولا وقتی که کمپانی‌های مختلف محصولات جدیدشان را به بازار عرضه می‌کنند اشکالات و نواقصی در آنها وجود دارد که اغلب اوقات از چشم بخش کنترل کیفیت یا تست تولیدکننده پنهان می‌مانند. اگرچه این مساله کاملا عادی و منطقی محسوب می‌شود اما در برخی مواقع می‌تواند باعث ناراحتی کاربر نیز بشود. براساس گزارشاتی که به تازگی منتشر شده است، برخی کاربران ساعت هوشمند اپل واچ 4 مشکلاتی را در دستگاه خود مشاهده کرده‌اند.

به نظر می‌رسد کاربران این ساعت مچی هوشمند در کشور استرالیا با مشکلاتی مواجه هستند که باعث هنگ کردن ساعت و یا ریبوت شدن خودکار آن می‌شود. این کاربران اعلام کرده‌اند که در بسیاری از مواقع ساعت در حالت حلقه بوت یا اصطلاحا گیر کردن روی لوگو قرار می‌گیرد. ظاهرا این مشکل در واچ فیس Infograph Modular اتفاق می‌افتد و دلیل آن احتمالا وجود نقصی در بخش نمایش یا ارائه زمان صرفه جویی در نور روز یا اصطلاحا ساعت تابستانی در منطقه استرالیا می‌باشد.

اپل واچ 4

هنوز اپل به طور رسمی در خصوص این مشکل اپل واچ 4 اظهار نظر نکرده و همچنین تا به این لحظه هیچ راهکار مشخص و صد درصد موثری نیز برای مشکل مذکور ارائه نشده است. امیدواریم اپل حداقل از این مشکلات باخبر شده باشد و در آینده‌ای نزدیک راه‌حلی قطعی و دائمی را برای رفع این مشکل ساعت هوشمند جدید خود بکار ببرد.

شایان ذکر است که تمام کاربران Apple Watch Series 4 از این مشکل رنج نمی‌برند و هنوز مشخص نیست چرا تنها تعدادی از کاربران دچار این مشکلات شده‌اند.

برخی کاربران پیشنهاد کرده‌اند که اگر امکانش میسر بود از طریق اپلیکیشن Watch گوشی آیفون خود واچ فیس ساعت را تغییر دهند، این کار ظاهرا به طور موقتی مشکل را برطرف می‌کند. همچنین برخی دیگر پیشنهاد حذف واچ فیس مذکور و هارد ریست کردن ساعت هوشمند را مطرح نموده‌اند.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید